Vinařské regiony – Česká republika

Česká republika – vinařské oblasti a podoblasti

Česká republika

Plocha vinic: 17 911,6109 ha
Pěstitelů: 19 314
Vinařských oblastí: 2
Vinařských podoblastí: 6
Vinařských obcí: 383
Viničních tratí: 1 314

 

Vinařské oblasti

Vinařská oblast Čechy

Plocha vinic: 645,5327 ha
Pěstitelů: 206
Vinařských podoblastí: 2
Vinařských obcí: 75
Viničních tratí: 171

Vinařská oblast Morava

Plocha vinic: 17 266,0782 ha
Pěstitelů: 19 108
Vinařských podoblastí: 4
Vinařských obcí: 308
Viničních tratí: 1 143

 

Vinařské podoblasti

Litoměřická vinařská podoblast

Spadá pod: Vinařská oblast Čechy
Plocha vinic: 317,8800 ha
Pěstitelů: 71
Vinařských obcí: 35
Viničních tratí: 82

Mělnická vinařská podoblast

Spadá pod: Vinařská oblast Čechy
Plocha vinic: 319,5411 ha
Pěstitelů: 113
Vinařských obcí: 40
Viničních tratí: 89

Čechy – ostatní

Spadá pod: Vinařská oblast Čechy
Plocha vinic: 8,1116 ha
Pěstitelů: 22

 

Mikulovská vinařská podoblast

Spadá pod: Vinařská oblast Morava
Plocha vinic: 4 898,9637 ha
Pěstitelů: 2 604
Vinařských obcí: 30
Viničních tratí: 185

Slovácká vinařská podoblast

Spadá pod: Vinařská oblast Morava
Plocha vinic: 4 394,4650 ha
Pěstitelů: 8 196
Vinařských obcí: 118
Viničních tratí: 418

Velkopavlovická vinařská podoblast

Spadá pod: Vinařská oblast Morava
Plocha vinic: 4 823,2516 ha
Pěstitelů: 7 020
Vinařských obcí: 70
Viničních tratí: 321

Znojemská vinařská podoblast

Spadá pod: Vinařská oblast Morava
Plocha vinic: 3 142,9541 ha
Pěstitelů: 1 236
Vinařských obcí: 90
Viničních tratí: 219

Morava – ostatní

Spadá pod: Vinařská oblast Morava
Plocha vinic: 6,4438 ha
Pěstitelů: 52

 

Vinařské obce

Litoměřická vinařská podoblast

  1. Bělušice
  2. Blšany u Loun
  3. Brzánky
  4. Březno
  5. Hoštka
  6. Chbany
  7. Chlumčany
  8. Kadaň
  9. Klapý
  10. Kozly
  11. Kyškovice
  12. Libědice
  13. Liběšice
  14. Libochovany
  15. Litoměřice
  16. Lovosice
  17. Malé Žernoseky
  18. Malíč
  19. Michalovice
  20. Most
  21. Obrnice
  22. Pětipsy
  23. Polepy
  24. Raná
  25. Roudnice nad Labem
  26. Trnovany
  27. Třebenice
  28. Třebívlice
  29. Ústí nad Labem
  30. Velké Žernoseky
  31. Vilémov
  32. Vrbice
  33. Zahrádky
  34. Žalhostice
  35. Židovice

Mělnická vinařská podoblast

  1. Bechlín
  2. Benátky nad Jizerou
  3. Brambory
  4. Cerhenice
  5. Cítov
  6. Dolní Beřkovice
  7. Domousnice
  8. Dřísy
  9. Heřmanice
  10. Horka I
  11. Horušice
  12. Chrudim
  13. Jeviněves
  14. Karlštejn
  15. Klučov
  16. Kly
  17. Konárovice
  18. Kralupy nad Vltavou
  19. Kuks
  20. Kutná Hora
  21. Liběchov
  22. Litoboř
  23. Loděnice
  24. Loucká
  25. Máslovice
  26. Mělník
  27. Otmíče
  28. Praha
  29. Slabce
  30. Slaný
  31. Srbsko
  32. Sudovo Hlavno
  33. Svatý Mikuláš
  34. Štětí
  35. Tuhaň
  36. Velký Borek
  37. Vinaře
  38. Vinařice
  39. Zbiroh
  40. Žehušice

Mikulovská vinařská podoblast

  1. Bavory
  2. Brod nad Dyjí
  3. Březí
  4. Bulhary
  5. Dobré Pole
  6. Dolní Dunajovice
  7. Dolní Věstonice
  8. Drnholec
  9. Hlohovec
  10. Horní Věstonice
  11. Ivaň
  12. Jevišovka
  13. Klentnice
  14. Lednice
  15. Mikulov
  16. Milovice
  17. Novosedly
  18. Nový Přerov
  19. Pasohlávky
  20. Pavlov
  21. Perná
  22. Pohořelice
  23. Popice
  24. Pouzdřany
  25. Přibice
  26. Sedlec
  27. Strachotín
  28. Valtice
  29. Vlasatice
  30. Vranovice

Slovácká vinařská podoblast

  1. Archlebov
  2. Babice
  3. Blatnice pod Svatým Antonínkem
  4. Blatnička
  5. Boršice
  6. Boršice u Blatnice
  7. Břeclav
  8. Břestek
  9. Buchlovice
  10. Bukovany
  11. Bzenec
  12. Čejč
  13. Čeložnice
  14. Dambořice
  15. Dolní Bojanovice
  16. Domanín
  17. Dražůvky
  18. Dubňany
  19. Hluk
  20. Horní Lapač
  21. Hostějov
  22. Hovorany
  23. Hradčovice
  24. Hroznová Lhota
  25. Hrubá Vrbka
  26. Hrušky
  27. Hýsly
  28. Jalubí
  29. Ježov
  30. Josefov
  31. Karlín
  32. Kelčany
  33. Kněždub
  34. Kněžpole
  35. Koryčany
  36. Kostelec
  37. Kostice
  38. Kozojídky
  39. Kudlovice
  40. Kunovice
  41. Kyjov
  42. Labuty
  43. Ladná
  44. Lanžhot
  45. Lipov
  46. Louka
  47. Lovčice
  48. Lužice
  49. Mikulčice
  50. Milotice
  51. Mistřice
  52. Modrá
  53. Moravany
  54. Moravská Nová Ves
  55. Moravský Písek
  56. Mutěnice
  57. Napajedla
  58. Násedlovice
  59. Nedakonice
  60. Nechvalín
  61. Nenkovice
  62. Nový Poddvorov
  63. Ořechov
  64. Ostrovanky
  65. Ostrožská Lhota
  66. Ostrožská Nová Ves
  67. Osvětimany
  68. Petrov
  69. Pohořelice
  70. Polešovice
  71. Prušánky
  72. Ratíškovice
  73. Rohatec
  74. Skalka
  75. Skoronice
  76. Sobůlky
  77. Spytihněv
  78. Staré Město
  79. Starý Poddvorov
  80. Stavěšice
  81. Strážnice
  82. Strážovice
  83. Stříbrnice
  84. Sudoměřice
  85. Svatobořice-Mistřín
  86. Syrovín
  87. Šardice
  88. Tasov
  89. Těmice
  90. Terezín
  91. Topolná
  92. Traplice
  93. Tučapy
  94. Tupesy
  95. Tvarožná Lhota
  96. Tvrdonice
  97. Týnec
  98. Uherské Hradiště
  99. Uherský Ostroh
  100. Uhřice
  101. Újezdec
  102. Vacenovice
  103. Vážany
  104. Velehrad
  105. Velký Ořechov
  106. Veselí nad Moravou
  107. Věteřov
  108. Vlčnov
  109. Vlkoš
  110. Vnorovy
  111. Vracov
  112. Vřesovice
  113. Zlechov
  114. Žádovice
  115. Žarošice
  116. Ždánice
  117. Želetice
  118. Žeravice

Velkopavlovická vinařská podoblast

  1. Blučina
  2. Boleradice
  3. Borkovany
  4. Bořetice
  5. Bošovice
  6. Brno
  7. Brumovice
  8. Bučovice
  9. Čejkovice
  10. Diváky
  11. Heršpice
  12. Hodějice
  13. Horní Bojanovice
  14. Hostěrádky-Rešov
  15. Hrušovany u Brna
  16. Hustopeče
  17. Kašnice
  18. Klobouky u Brna
  19. Kobeřice
  20. Kobylí
  21. Krumvíř
  22. Křepice
  23. Kurdějov
  24. Ledce
  25. Lovčičky
  26. Měnín
  27. Milešovice
  28. Modřice
  29. Moravany
  30. Moravský Žižkov
  31. Morkůvky
  32. Moutnice
  33. Němčičky (okr. Břeclav)
  34. Nikolčice
  35. Nížkovice
  36. Nosislav
  37. Otnice
  38. Podivín
  39. Přísnotice
  40. Přítluky
  41. Rakvice
  42. Rašovice
  43. Sivice
  44. Slavkov u Brna
  45. Sobotovice
  46. Sokolnice
  47. Starovice
  48. Starovičky
  49. Šakvice
  50. Šaratice
  51. Šitbořice
  52. Telnice
  53. Těšany
  54. Tvarožná
  55. Uherčice
  56. Újezd u Brna
  57. Unkovice
  58. Vážany nad Litavou
  59. Velké Bílovice
  60. Velké Hostěrádky
  61. Velké Němčice
  62. Velké Pavlovice
  63. Viničné Šumice
  64. Vrbice
  65. Zaječí
  66. Zbýšov
  67. Žabčice
  68. Žatčany
  69. Želešice
  70. Židlochovice

Znojemská vinařská podoblast

  1. Bantice
  2. Bohutice
  3. Borotice
  4. Božice
  5. Branišovice
  6. Bratčice
  7. Břežany
  8. Citonice
  9. Damnice
  10. Dobelice
  11. Dobřínsko
  12. Dobšice
  13. Dolenice
  14. Dolní Kounice
  15. Dyjákovice
  16. Dyjákovičky
  17. Dyje
  18. Džbánice
  19. Havraníky
  20. Hevlín
  21. Hnanice
  22. Hodonice
  23. Horní Dunajovice
  24. Hostěradice
  25. Hrabětice
  26. Hrádek
  27. Hrušovany nad Jevišovkou
  28. Chvalovice
  29. Ivančice
  30. Jaroslavice
  31. Jezeřany-Maršovice
  32. Jiřice u Miroslavi
  33. Kojetice
  34. Krhovice
  35. Křídlůvky
  36. Kubšice
  37. Kuchařovice
  38. Kyjovice
  39. Lechovice
  40. Litobratřice
  41. Mackovice
  42. Medlov
  43. Mělčany
  44. Miroslav
  45. Miroslavské Knínice
  46. Moravské Bránice
  47. Moravský Krumlov
  48. Němčičky (okr. Brno-venkov)
  49. Nové Bránice
  50. Nový Šaldorf-Sedlešovice
  51. Olbramovice
  52. Oleksovice
  53. Ořechov (okr. Brno-venkov)
  54. Petrovice
  55. Podmolí
  56. Práče
  57. Pravice
  58. Pravlov
  59. Prosiměřice
  60. Rajhrad
  61. Rybníky
  62. Silůvky
  63. Skalice
  64. Slup
  65. Stošíkovice na Louce
  66. Strachotice
  67. Suchohrdly
  68. Suchohrdly u Miroslavi
  69. Syrovice
  70. Šanov
  71. Šatov
  72. Šumice
  73. Tasovice
  74. Těšetice
  75. Trboušany
  76. Troskotovice
  77. Trstěnice
  78. Tvořihráz
  79. Únanov
  80. Valtrovice
  81. Vedrovice
  82. Velký Karlov
  83. Vémyslice
  84. Višňové
  85. Vítonice
  86. Vrbovec
  87. Výrovice
  88. Znojmo
  89. Želetice
  90. Žerotice

 

Viniční tratě

Název viniční tratě (vinařská obec, vinařská podoblast, vinařská oblast)

Aeibis (Ivaň, Mikulovská, Morava)
Achtele (Křepice u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Achtele (Vážany u Uherského Hradiště, Slovácká, Morava)
Achtele (Vlkoš u Kyjova, Slovácká, Morava)
Akátové údolí (Obodř, Mělnická, Čechy)
Amerika (Práče, Znojemská, Morava)
Anenský vrch (Bavory, Mikulovská, Morava)
Antonínek (Blatnice pod Svatým Antonínkem, Slovácká, Morava)
Baba (Dejvice, Mělnická, Čechy)
Baba-Vinohrady (Lovčičky, Velkopavlovická, Morava)
Babí Hora (Hluk, Slovácká, Morava)
Babičák (Dyje, Znojemská, Morava)
Balkán (Slabce, Mělnická, Čechy)
Baračka (Kloboučky, Velkopavlovická, Morava)
Barany (Brumovice, Velkopavlovická, Morava)
Barany (Krumvíř, Velkopavlovická, Morava)
Bařinové čtvrtě (Šardice, Slovácká, Morava)
Bauška (Hoštka, Litoměřická, Čechy)
Bavorsko (Klentnice, Mikulovská, Morava)
Bělcov (Pohořelice u Napajedel, Slovácká, Morava)
Bergrus (Perná, Mikulovská, Morava)
Bertýnka (Bechlín, Mělnická, Čechy)
Bertýnka (Předonín, Mělnická, Čechy)
Beřkovská (Dolní Beřkovice, Mělnická, Čechy)
Beřkovská (Vliněves, Mělnická, Čechy)
Běšická trať (Tušimice, Litoměřická, Čechy)
Bílá hora (Uherčice u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Bílé hory (Tupesy na Moravě, Slovácká, Morava)
Bočky (Němčičky u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Bohůvky (Těmice u Hodonína, Slovácká, Morava)
Bojanovska (Velké Pavlovice, Velkopavlovická, Morava)
Borky (Milokošť, Slovácká, Morava)
Borovinky (Diváky, Velkopavlovická, Morava)
Borový čtvrtě (Nechvalín, Slovácká, Morava)
Boří (Horní Lapač, Slovácká, Morava)
Boří les (Tvrdonice, Slovácká, Morava)
Branišovské vinohrady (Vlasatice, Mikulovská, Morava)
Brněnka (Čejč, Slovácká, Morava)
Brněnka (Ostrovánky, Slovácká, Morava)
Brněnská (Mikulov na Moravě, Mikulovská, Morava)
Brodské stráně (Brod nad Dyjí, Mikulovská, Morava)
Brodsko (Dobré Pole, Mikulovská, Morava)
Břežansko (Mackovice, Znojemská, Morava)
Břístí (Dambořice, Slovácká, Morava)
Budyně (Liběchov, Mělnická, Čechy)
Buchtova skala (Moutnice, Velkopavlovická, Morava)
Bukovanská hora (Bukovany u Kyjova, Slovácká, Morava)
Buriánky (Sobůlky, Slovácká, Morava)
Bůrovy (Topolná, Slovácká, Morava)
Býková hora (Žeravice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Ceisle (Horní Bojanovice, Velkopavlovická, Morava)
Cerekve (Boršice u Blatnice, Slovácká, Morava)
Cézavy (Blučina, Velkopavlovická, Morava)
Cimburky (Ořechov u Uherského Hradiště, Slovácká, Morava)
Culisty-Dlúhé (Valtice, Mikulovská, Morava)
Čaušperky (Horní Bojanovice, Velkopavlovická, Morava)
Čeložnický (Čeložnice, Slovácká, Morava)
Černá hora (Kurdějov, Velkopavlovická, Morava)
Čertoryje (Buchlovice, Slovácká, Morava)
Čertovec (Kašnice, Velkopavlovická, Morava)
Čertovy žleby (Borkovany, Velkopavlovická, Morava)
Červené vrchy (Hrušovany u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Červenice (Stavěšice, Slovácká, Morava)
Čtvrtě (Bořetice u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Čtvrtě (Hustopeče u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Čtvrtě (Stavěšice, Slovácká, Morava)
Čtvrtě (Uhřice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Čtvrtě od Věteřova (Ostrovánky, Slovácká, Morava)
Čtvrtě za kostelem (Jalubí, Slovácká, Morava)
Čtvrtky (Labuty, Slovácká, Morava)
Čtvrtky (Miroslavské Knínice, Znojemská, Morava)
Čtvrtky (Ořechov u Uherského Hradiště, Slovácká, Morava)
Čtvrtky (Prušánky, Slovácká, Morava)
Čtvrtky (Přibice, Mikulovská, Morava)
Čtvrtky (Skalka u Kyjova, Slovácká, Morava)
Čtvrtky (Svatobořice, Slovácká, Morava)
Čtvrtky (Žabčice, Velkopavlovická, Morava)
Daniel (Dobré Pole, Mikulovská, Morava)
Dašovy (Újezdec u Osvětiman, Slovácká, Morava)
Deliče (Hlohovec, Mikulovská, Morava)
Díl u včelína (Čejkovice, Velkopavlovická, Morava)
Dílce (Blatnice pod Svatým Antonínkem, Slovácká, Morava)
Dílec (Jezeřany, Znojemská, Morava)
Díly (Bukovany u Kyjova, Slovácká, Morava)
Díly (Bystrc, Velkopavlovická, Morava)
Díly (Karlín na Moravě, Slovácká, Morava)
Díly (Klobouky u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Díly (Kostice, Slovácká, Morava)
Díly (Krumvíř, Velkopavlovická, Morava)
Díly (Kurdějov, Velkopavlovická, Morava)
Díly (Ratíškovice, Slovácká, Morava)
Díly (Unkovice, Velkopavlovická, Morava)
Díly nad loukami (Tupesy na Moravě, Slovácká, Morava)
Díly nad pastviskem (Tupesy na Moravě, Slovácká, Morava)
Díly od Polešovic (Nedakonice, Slovácká, Morava)
Díly u Barnavé kůlny (Dubňany, Slovácká, Morava)
Díly za vinohrady (Hovorany, Slovácká, Morava)
Díly za zahradou (Sudoměřice, Slovácká, Morava)
Dívčí hora (Chvalovice, Znojemská, Morava)
Dívčí vrch (Micmanice, Znojemská, Morava)
Dívčí vrch (Slup, Znojemská, Morava)
Dlouhá hora (Velké Bílovice, Velkopavlovická, Morava)
Dlouhé čtvrtě (Suchohrdly u Znojma, Znojemská, Morava)
Dlouhé díly (Havraníky, Znojemská, Morava)
Dlouhé hony (Dambořice, Slovácká, Morava)
Dlouhé kněžské (Němčičky u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Dlouhé krajinky (Těmice u Hodonína, Slovácká, Morava)
Dlouhé pole (Lipov, Slovácká, Morava)
Dlouhé vinohrady (Zbýšov, Velkopavlovická, Morava)
Dlouhé vrchy (Poštorná, Slovácká, Morava)
Dolce (Stříbrnice u Uherského Hradiště, Slovácká, Morava)
Dolina (Ječmeniště, Znojemská, Morava)
Doliny (Terezín u Čejče, Slovácká, Morava)
Dolní hora (Louka u Ostrohu, Slovácká, Morava)
Dolní hora (Viničné Šumice, Velkopavlovická, Morava)
Dolní hory (Strážnice na Moravě, Slovácká, Morava)
Dolní padělky (Hovorany, Slovácká, Morava)
Dolní úlehly (Milešovice, Velkopavlovická, Morava)
Dolní vinohrady (Oleksovičky, Znojemská, Morava)
Dolní vinohrady (Slup, Znojemská, Morava)
Dolnochobolická (Dolní Chobolice, Litoměřická, Čechy)
Dolská (Máslovice, Mělnická, Čechy)
Domácí (Boršov u Kyjova, Slovácká, Morava)
Doubka (Klobouky u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Doubrava (Bulhary, Mikulovská, Morava)
Dražice (Jevišovka, Mikulovská, Morava)
Drnholecko (Nová Ves u Pohořelic, Mikulovská, Morava)
Dubňanská hora (Mutěnice, Slovácká, Morava)
Dubová (Archlebov, Slovácká, Morava)
Dubová (Napajedla, Slovácká, Morava)
Dubová hora (Ždánice, Slovácká, Morava)
Dubový (Stavěšice, Slovácká, Morava)
Dubový-Červenice (Šardice, Slovácká, Morava)
Důbrava (Tvarožná Lhota, Slovácká, Morava)
Důbravka (Tvarožná Lhota, Slovácká, Morava)
Dukejský (Boleradice, Velkopavlovická, Morava)
Dunajovický kopec (Brod nad Dyjí, Mikulovská, Morava)
Dunajovský kopec (Dolní Dunajovice, Mikulovská, Morava)
Dvorce-Dolní stávání (Heršpice, Velkopavlovická, Morava)
Dvořanky (Kobylí na Moravě, Velkopavlovická, Morava)
Edvarda Beneše (Cerhenice, Mělnická, Čechy)
Farské (Lednice na Moravě, Mikulovská, Morava)
Fěruňk (Žádovice, Slovácká, Morava)
Filiberky (Němčičky u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Fládnická (Hnanice, Znojemská, Morava)
Flaneky (Nosislav, Velkopavlovická, Morava)
Floriánky (Blatnice pod Svatým Antonínkem, Slovácká, Morava)
Fojtova studna (Valtice, Mikulovská, Morava)
Formoza (Křídlůvky, Znojemská, Morava)
Formoza (Valtrovice, Znojemská, Morava)
Framperky (Horní Bojanovice, Velkopavlovická, Morava)
Frédy (Domčice, Znojemská, Morava)
Frédy (Želetice u Znojma, Znojemská, Morava)
Frejunky (Břestek, Slovácká, Morava)
Frisáky (Strážnice na Moravě, Slovácká, Morava)
Fugle (Klobouky u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Goldhamer (Perná, Mikulovská, Morava)
Gránice (Znojmo-město, Znojemská, Morava)
Gröbovka (Vinohrady, Mělnická, Čechy)
Grunty (Pouzdřany, Mikulovská, Morava)
Habrůvky (Ždánice, Slovácká, Morava)
Hačky (Židlochovice, Velkopavlovická, Morava)
Hajden (Znojmo-Louka, Znojemská, Morava)
Hajdy na jamách (Drnholec, Mikulovská, Morava)
Háje (Ořechov u Uherského Hradiště, Slovácká, Morava)
Hájek (Horní Lapač, Slovácká, Morava)
Hájek (Modřice, Velkopavlovická, Morava)
Hájek (Skalice u Znojma, Znojemská, Morava)
Hájek (Týnec na Moravě, Slovácká, Morava)
Hájiska (Rajhrad, Znojemská, Morava)
Hájky (Ostrovánky, Slovácká, Morava)
Hájky (Trboušany, Znojemská, Morava)
Hájky (Valtice, Mikulovská, Morava)
Hájové (Lipov, Slovácká, Morava)
Hakrle (Kloboučky, Velkopavlovická, Morava)
Hampíse (Svatobořice, Slovácká, Morava)
Harasky (Morkůvky, Velkopavlovická, Morava)
Harnůty (Brumovice, Velkopavlovická, Morava)
Hastrmany (Hrušky, Slovácká, Morava)
Hašneky (Bzenec, Slovácká, Morava)
Havránky (Dražůvky, Slovácká, Morava)
Hejdy (Nenkovice, Slovácká, Morava)
Hejdy (Šardice, Slovácká, Morava)
Helezný díl (Čejkovice, Velkopavlovická, Morava)
Hintertály (Valtice, Mikulovská, Morava)
Hliníky u Křivolánu (Vracov, Slovácká, Morava)
Hlohovsko (Lednice na Moravě, Mikulovská, Morava)
Hněvín (Most II, Litoměřická, Čechy)
Hojnary (Želešice, Velkopavlovická, Morava)
Holý kopec (Kobylí na Moravě, Velkopavlovická, Morava)
Holý vrch (Encovany, Litoměřická, Čechy)
Homola-Čulava (Milešovice, Velkopavlovická, Morava)
Homole (Josefov u Hodonína, Slovácká, Morava)
Homole (Věteřov, Slovácká, Morava)
Honěcko (Buchlovice, Slovácká, Morava)
Hony pod Punty (Velké Němčice, Velkopavlovická, Morava)
Hora Friedberg (Borkovany, Velkopavlovická, Morava)
Hora Šejby (Boleradice, Velkopavlovická, Morava)
Hora Veselá (Borkovany, Velkopavlovická, Morava)
Hora zaječí (Tasov nad Veličkou, Slovácká, Morava)
Horky (.Ježov, Slovácká, Morava)
Horky (Boršice u Buchlovic, Slovácká, Morava)
Horky (Čeložnice, Slovácká, Morava)
Horky (Zlechov, Slovácká, Morava)
Horní čtvrtě (Valtice, Mikulovská, Morava)
Horní díly (Žabčice, Velkopavlovická, Morava)
Horní hory (Bzenec, Slovácká, Morava)
Horní hory (Strážnice na Moravě, Slovácká, Morava)
Horní Leska (Znojmo-město, Znojemská, Morava)
Horní Padělky (Lipov, Slovácká, Morava)
Hornochobolická (Horní Chobolice, Litoměřická, Čechy)
Horolise (Vlkoš u Kyjova, Slovácká, Morava)
Hory (Vracov, Slovácká, Morava)
Hory nad pastviskem (Kelčany, Slovácká, Morava)
Hory nad Újezdem (Kelčany, Slovácká, Morava)
Hovoransko (Hovorany, Slovácká, Morava)
Hradiska (Žeravice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Hradíšťka (Ostrožská Lhota, Slovácká, Morava)
Hrady (Boleradice, Velkopavlovická, Morava)
Hraničky (Mutěnice, Slovácká, Morava)
Hrubé (Čejč, Slovácká, Morava)
Hrubé padělky (Vlkoš u Kyjova, Slovácká, Morava)
Hrubé pole (Ratíškovice, Slovácká, Morava)
Hrubý kopec (Šardice, Slovácká, Morava)
Hrušový (Němčičky u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Hüble (Němčičky, Znojemská, Morava)
Hučnice (Moravský Písek, Slovácká, Morava)
Humna (Blatnice pod Svatým Antonínkem, Slovácká, Morava)
Humna (Domanín, Slovácká, Morava)
Humna (Velké Pavlovice, Velkopavlovická, Morava)
Hůrka (Úvaly u Valtic, Mikulovská, Morava)
Husí Hora (Hluk, Slovácká, Morava)
Hušpery (Svatobořice, Slovácká, Morava)
Hýselská hora (Hýsly, Slovácká, Morava)
Choboty (Nětčice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Išperky (Velké Pavlovice, Velkopavlovická, Morava)
Jahodná (Osvětimany, Slovácká, Morava)
Jalovcová hora (Moravský Krumlov, Znojemská, Morava)
Janův vrch (Novosedly na Moravě, Mikulovská, Morava)
Jasenová (Boršice u Blatnice, Slovácká, Morava)
Javorovský Padělek (Javorovec, Slovácká, Morava)
Jelendy (Bohutice, Znojemská, Morava)
Ješovická (Ješovice, Mělnická, Čechy)
Jezuity (Mělčany u Ivančic, Znojemská, Morava)
Jiříkovsko (Milotice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Jižní svah (Hrušovany nad Jevišovkou, Znojemská, Morava)
Jižní svahy (Úvaly u Valtic, Mikulovská, Morava)
Jižní svahy (Valtice, Mikulovská, Morava)
K lůkám (Kobylí na Moravě, Velkopavlovická, Morava)
Kacířky (Nosislav, Velkopavlovická, Morava)
Kacperky (Oleksovičky, Znojemská, Morava)
Kačisdorfské pole (Valtice, Mikulovská, Morava)
Kalvárie (Zaječí, Velkopavlovická, Morava)
Kamence (Klobouky u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Kamenec (Želetice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Kamenice (Blatnice pod Svatým Antonínkem, Slovácká, Morava)
Kamenice (Bystrc, Velkopavlovická, Morava)
Kameníky (Bohuslavice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Kamenné hory (Úvaly u Valtic, Mikulovská, Morava)
Kamenný vrch (Dolní Kounice, Znojemská, Morava)
Kamenný vrch (Dyje, Znojemská, Morava)
Kamenný vrch (Novosedly na Moravě, Mikulovská, Morava)
Kamenný vrch (Tasovice nad Dyjí, Znojemská, Morava)
Kameny (Šardice, Slovácká, Morava)
Kamínka (Smolín, Mikulovská, Morava)
Kapoun (Dolní Kounice, Znojemská, Morava)
Karlov (Dolní Kounice, Znojemská, Morava)
Karlov (Moravské Bránice, Znojemská, Morava)
Karlovy kopce (Nová Ves u Pohořelic, Mikulovská, Morava)
Kasperek (Kuchařovice, Znojemská, Morava)
Kasperek (Suchohrdly u Znojma, Znojemská, Morava)
Kelská (Kly, Mělnická, Čechy)
Kelská (Záboří u Kel, Mělnická, Čechy)
Kienberg (Mikulov na Moravě, Mikulovská, Morava)
Klamovka (Mělník, Mělnická, Čechy)
Klamovka (Vehlovice, Mělnická, Čechy)
Klínky (Brumovice, Velkopavlovická, Morava)
Klínky (Hostěrádky, Velkopavlovická, Morava)
Klínky (Vracov, Slovácká, Morava)
Klíny (Kostelec u Kyjova, Slovácká, Morava)
Klusince (Hradčovice, Slovácká, Morava)
Kněží hora (Bzenec, Slovácká, Morava)
Kněží hora (Loděnice u Berouna, Mělnická, Čechy)
Kněžské (Mikulčice, Slovácká, Morava)
Kněžské (Moravská Nová Ves, Slovácká, Morava)
Knížecí vrch (Hnanice, Znojemská, Morava)
Knížecí vyhlídka (Valtice, Mikulovská, Morava)
Kociánky (Chrlice, Velkopavlovická, Morava)
Kochov (Kochovice, Litoměřická, Čechy)
Kokusové hory (Dobelice, Znojemská, Morava)
Kokusové hory (Míšovice, Znojemská, Morava)
Kokusové hory (Petrovice u Moravského Krumlova, Znojemská, Morava)
Kokusové hory (Vémyslice, Znojemská, Morava)
Kolberk (Němčičky u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Kolby (Pouzdřany, Mikulovská, Morava)
Kolby (Uherčice u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Kolimberk (Strachotín, Mikulovská, Morava)
Kolonie (Poštorná, Slovácká, Morava)
Končiny (Lednice na Moravě, Mikulovská, Morava)
Kontrbovce (Čejkovice, Velkopavlovická, Morava)
Kopanice (Jestřabice, Slovácká, Morava)
Kopce (Čejč, Slovácká, Morava)
Kopce (Hroznová Lhota, Slovácká, Morava)
Kopce (Křepice u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Kopce (Milotice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Kopce (Mistřice I, Slovácká, Morava)
Kopce (Podivín, Velkopavlovická, Morava)
Kopec (Chrlice, Velkopavlovická, Morava)
Kopec (Vracov, Slovácká, Morava)
Kopečky (Vranovice nad Svratkou, Mikulovská, Morava)
Kopečky (Želešice, Velkopavlovická, Morava)
Kopečníky (Stavěšice, Slovácká, Morava)
Koskov (Třebívlice, Litoměřická, Čechy)
Kostelní (Velké Žernoseky, Litoměřická, Čechy)
Kostelnické (Čejkovice, Velkopavlovická, Morava)
Kotel (Sedlec u Mikulova, Mikulovská, Morava)
Kotelná (Perná, Mikulovská, Morava)
Kout (Zlechov, Slovácká, Morava)
Koutný (Ždánice, Slovácká, Morava)
Kouty (Měnín, Velkopavlovická, Morava)
Koválov (Žabčice, Velkopavlovická, Morava)
Kozí hora (Dolní Kounice, Znojemská, Morava)
Kozí hora (Klobouky u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Kozí horky (Rakvice, Velkopavlovická, Morava)
Kozí hory (Nosislav, Velkopavlovická, Morava)
Kozí vrch (Mojžíř, Litoměřická, Čechy)
Krajina (Chrlice, Velkopavlovická, Morava)
Krásná hora (Starý Poddvorov, Slovácká, Morava)
Kratiny (Lužice u Hodonína, Slovácká, Morava)
Kratiny (Rohatec, Slovácká, Morava)
Krátké (Kelčany, Slovácká, Morava)
Krátké (Skoronice, Slovácká, Morava)
Krátké vinohrady (Zbýšov, Velkopavlovická, Morava)
Krátký (Vrbice u Velkých Pavlovic, Velkopavlovická, Morava)
Kraví hora (Bořetice u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Kraví hora (Dolní Dunajovice, Mikulovská, Morava)
Kraví hora (Konice u Znojma, Znojemská, Morava)
Kraví hora (Sedlešovice, Znojemská, Morava)
Kraví hora (Strachotín, Mikulovská, Morava)
Kraví hora (Velké Němčice, Velkopavlovická, Morava)
Kraví hora-Zahrádky (Sedlešovice, Znojemská, Morava)
Kravky (Horní Dunajovice, Znojemská, Morava)
Krefty (Domanín, Slovácká, Morava)
Krefty (Rakvice, Velkopavlovická, Morava)
Krejty (Vlkoš u Kyjova, Slovácká, Morava)
Křakov (Kostelec u Kyjova, Slovácká, Morava)
Křečkovská hora (Trboušany, Znojemská, Morava)
Kříbky (Újezd u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Křiby (Ořechov, Znojemská, Morava)
Křivánky (Znojmo-město, Znojemská, Morava)
Křižovský (Strážovice, Slovácká, Morava)
Křížový vrch (Břežany u Znojma, Znojemská, Morava)
Kubšické vinohrady (Kubšice, Znojemská, Morava)
Kuče (.Ježov, Slovácká, Morava)
Kuče (Jestřabice, Slovácká, Morava)
Kučky (Nechvalín, Slovácká, Morava)
Kučovaniny (Velký Ořechov, Slovácká, Morava)
Kukvička (Josefov u Hodonína, Slovácká, Morava)
Kvítkovec (Lipov, Slovácká, Morava)
Kyndlířky (Nosislav, Velkopavlovická, Morava)
Kyperky (Blučina, Velkopavlovická, Morava)
Labská (Vehlovice, Mělnická, Čechy)
Labská stráň (Litoměřice, Litoměřická, Čechy)
Labské stráně (Brzánky, Litoměřická, Čechy)
Labské vinice (Hoštka, Litoměřická, Čechy)
Labské vinice (Vinaře u Kadaně, Litoměřická, Čechy)
Labutská hora (Labuty, Slovácká, Morava)
Lácary (Kobylí na Moravě, Velkopavlovická, Morava)
Lajtny (Znojmo-Hradiště, Znojemská, Morava)
Lampelberg (Ječmeniště, Znojemská, Morava)
Lampelberg (Micmanice, Znojemská, Morava)
Lampelberg (Slup, Znojemská, Morava)
Langewarte (Nový Přerov, Mikulovská, Morava)
Lán-kolonie (Ostrožské Předměstí, Slovácká, Morava)
Lepiny (Dambořice, Slovácká, Morava)
Leskoun (Olbramovice u Moravského Krumlova, Znojemská, Morava)
Levá Bavorská (Perná, Mikulovská, Morava)
Levá Klentnická (Perná, Mikulovská, Morava)
Liběchovská (Liběchov, Mělnická, Čechy)
Líchy (Dambořice, Slovácká, Morava)
Lipiny (Kurdějov, Velkopavlovická, Morava)
Lis (Kyškovice, Litoměřická, Čechy)
Lísky (Hustopeče u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Liščí vrch (Březí u Mikulova, Mikulovská, Morava)
Lišky (Zarazice, Slovácká, Morava)
Lizniperky (Velké Pavlovice, Velkopavlovická, Morava)
Losky (Svatobořice, Slovácká, Morava)
Lovecký (Lovčice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Lovecký (Nechvalín, Slovácká, Morava)
Lumperky (Kobylí na Moravě, Velkopavlovická, Morava)
Lusy (Brod nad Dyjí, Mikulovská, Morava)
Lysá hora (Bohuslavice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Lysiny (Syrovín, Slovácká, Morava)
Magaše (Stříbrnice u Uherského Hradiště, Slovácká, Morava)
Malá trať (Újezd u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Malá Vendule (Velké Žernoseky, Litoměřická, Čechy)
Malá vinice (Klučov u Českého Brodu, Mělnická, Čechy)
Malé nivy (Vlkoš u Kyjova, Slovácká, Morava)
Malé padělky (Vlkoš u Kyjova, Slovácká, Morava)
Malíč (Malíč, Litoměřická, Čechy)
Maliny (Archlebov, Slovácká, Morava)
Maliny (Bavory, Mikulovská, Morava)
Maliny (Žarošice, Slovácká, Morava)
Mariánov (Zahrádky u České Lípy, Litoměřická, Čechy)
Mariánská (Velké Žernoseky, Litoměřická, Čechy)
Mariánský kopec (Mikulov na Moravě, Mikulovská, Morava)
Marše (Kounické Předměstí, Znojemská, Morava)
Masný kopec (Želetice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Maškovec (Dambořice, Slovácká, Morava)
Městská (Mělník, Mělnická, Čechy)
Meziříčko (Horní Lapač, Slovácká, Morava)
Milovická (Mikulov na Moravě, Mikulovská, Morava)
Milovické terasy (Milovice u Mikulova, Mikulovská, Morava)
Mistřický Padělek (Mistřice I, Slovácká, Morava)
Míšky (Polešovice, Slovácká, Morava)
Mitrberk (Popice, Mikulovská, Morava)
Mladý (Šitbořice, Velkopavlovická, Morava)
Mlýnská (Dolní Dunajovice, Mikulovská, Morava)
Modřanská vinice (Modřany, Mělnická, Čechy)
Molvy (Boršice u Blatnice, Slovácká, Morava)
Moštěnsko (Hýsly, Slovácká, Morava)
Mučednická (Modřice, Velkopavlovická, Morava)
Mutěnská hora (Mutěnice, Slovácká, Morava)
Myšák (Želešice, Velkopavlovická, Morava)
Myšky (Starovice, Velkopavlovická, Morava)
Na 13-ti (Trnovany u Litoměřic, Litoměřická, Čechy)
Na bažantnici (Horušice, Mělnická, Čechy)
Na bílých břehách (Mělník, Mělnická, Čechy)
Na Bulfu (Židovice nad Labem, Litoměřická, Čechy)
Na Díle (Modrá u Velehradu, Slovácká, Morava)
Na dlouhých (Maloměřice, Velkopavlovická, Morava)
Na Dlouhých (Velké Hostěrádky, Velkopavlovická, Morava)
Na Dobraji (Malé Žernoseky, Litoměřická, Čechy)
Na hřebíku (Sobotovice, Velkopavlovická, Morava)
Na Jámě (Velké Žernoseky, Litoměřická, Čechy)
Na jílku (Horušice, Mělnická, Čechy)
Na kamnech (Heřmanice u Vilémova, Mělnická, Čechy)
Na kopci (Vémyslice, Znojemská, Morava)
Na kopcích (Dobřínsko, Znojemská, Morava)
Na křížku (Kvíc, Mělnická, Čechy)
Na Liběchovské cestě (Počeplice, Mělnická, Čechy)
Na Macháčku (Skoronice, Slovácká, Morava)
Na nivách (Dolní Kounice, Znojemská, Morava)
Na paloučkách (Vinařice u Kladna, Mělnická, Čechy)
Na Pelunce (Počeplice, Mělnická, Čechy)
Na pískách (Bulhary, Mikulovská, Morava)
Na pískách (Jiřice u Miroslavi, Znojemská, Morava)
Na průhonu (Bechlín, Mělnická, Čechy)
Na příčce (Vinaře, Mělnická, Čechy)
Na Raholinách (Tuhaň, Mělnická, Čechy)
Na skále (Žehušice, Mělnická, Čechy)
Na skalkách (Ořechov, Znojemská, Morava)
Na statkách (Perná, Mikulovská, Morava)
Na strání (Lužice u Hodonína, Slovácká, Morava)
Na Širokých (Břeclav, Slovácká, Morava)
Na štrekách (Nový Přerov, Mikulovská, Morava)
Na terasách (Židovice nad Labem, Litoměřická, Čechy)
Na Tupesy (Zlechov, Slovácká, Morava)
Na Valtické (Lednice na Moravě, Mikulovská, Morava)
Na vinici (Kadaň, Litoměřická, Čechy)
Na vinici (Michalovice u Velkých Žernosek, Litoměřická, Čechy)
Na vinici (Šatov, Znojemská, Morava)
Na vinici (Tvořihráz, Znojemská, Morava)
Na vinici (Výrovice, Znojemská, Morava)
Na vinicích (Jaroslavice, Znojemská, Morava)
Na vinicích (Jeviněves, Mělnická, Čechy)
Na vinicích (Srbsko u Karlštejna, Mělnická, Čechy)
Na viničkách (Židovice nad Labem, Litoměřická, Čechy)
Na vyhlídce (Olbramovice u Moravského Krumlova, Znojemská, Morava)
Na výsluní (Hustopeče u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Na výsluní (Pavlov u Dolních Věstonic, Mikulovská, Morava)
Na zámku (Jaroslavice, Znojemská, Morava)
Nácestky (Ratíškovice, Slovácká, Morava)
Načeratický kopec (Oblekovice, Znojemská, Morava)
Nad dědinou (Maršovice, Znojemská, Morava)
Nad Hačky (Vřesovice, Slovácká, Morava)
Nad hospodou (Horka u Žehušic, Mělnická, Čechy)
Nad humny (Mělčany u Ivančic, Znojemská, Morava)
Nad humny (Těmice u Hodonína, Slovácká, Morava)
Nad jezerem (Pavlov u Dolních Věstonic, Mikulovská, Morava)
Nad kapličkou (Sedlec u Kutné Hory, Mělnická, Čechy)
Nad Kolářovým sklepem (Borotice nad Jevišovkou, Znojemská, Morava)
Nad kolibů (Troskotovice, Znojemská, Morava)
Nad kostelem (Troskotovice, Znojemská, Morava)
Nad královskou (Těšetice u Znojma, Znojemská, Morava)
Nad loučí (Obřany, Velkopavlovická, Morava)
Nad meandrem (Kadaň, Litoměřická, Čechy)
Nad mlýnem (Dobřínsko, Znojemská, Morava)
Nad mlýnem (Syrovice, Znojemská, Morava)
Nad mlýnem (Úvaly u Valtic, Mikulovská, Morava)
Nad Nesytem (Sedlec u Mikulova, Mikulovská, Morava)
Nad peklem (Valtice, Mikulovská, Morava)
Nad pijánkem (Milotice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Nad rybníkem (Milovice u Mikulova, Mikulovská, Morava)
Nad rybníkem (Moutnice, Velkopavlovická, Morava)
Nad sklepy (Bulhary, Mikulovská, Morava)
Nad sklepy (Chvalovice, Znojemská, Morava)
Nad sklepy (Milovice u Mikulova, Mikulovská, Morava)
Nad Sklepy (Novosedly na Moravě, Mikulovská, Morava)
Nad sklepy (Nový Šaldorf, Znojemská, Morava)
Nad sklepy (Strachotín, Mikulovská, Morava)
Nad sklepy (Vítonice u Znojma, Znojemská, Morava)
Nad sklepy (Vrbovec, Znojemská, Morava)
Nad sokolovnou (Perná, Mikulovská, Morava)
Nad sv. Leonardem (Klentnice, Mikulovská, Morava)
Nad školou (Žalhostice, Litoměřická, Čechy)
Nad třešňovkou (Troskotovice, Znojemská, Morava)
Nad týneckou cestou (Horka u Žehušic, Mělnická, Čechy)
Nad vesnicí (Hrabětice, Znojemská, Morava)
Nad vinicí (Mikovice u Kralup nad Vltavou, Mělnická, Čechy)
Nad vinohrady (Kobeřice u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Nad vinohrady (Velký Karlov, Znojemská, Morava)
Nad zahrady (Heršpice, Velkopavlovická, Morava)
Nad zámkem (Kuks, Mělnická, Čechy)
Nad Žabinkami (Velké Hostěrádky, Velkopavlovická, Morava)
Nádborová (Osvětimany, Slovácká, Morava)
Nade vsí (Brambory, Mělnická, Čechy)
Nadhájčí (Blatnice pod Svatým Antonínkem, Slovácká, Morava)
Nadkútí (Louka u Ostrohu, Slovácká, Morava)
Nadskalí (Skalka u Kyjova, Slovácká, Morava)
Nadzahrady (Velké Pavlovice, Velkopavlovická, Morava)
Náklo (Ratíškovice, Slovácká, Morava)
Nálohy (Šaratice, Velkopavlovická, Morava)
Násedlovsko (Terezín u Čejče, Slovácká, Morava)
Nebosády (Silůvky, Znojemská, Morava)
Nedámy (Velké Němčice, Velkopavlovická, Morava)
Nechory (Prušánky, Slovácká, Morava)
Němčany (Kobeřice u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Nenkůvky (Nenkovice, Slovácká, Morava)
Netroufalky (Hostěrádky, Velkopavlovická, Morava)
Netroufalky (Milešovice, Velkopavlovická, Morava)
Neuberská (Mělník, Mělnická, Čechy)
Neuperk (Nikolčice, Velkopavlovická, Morava)
Niva (Osvětimany, Slovácká, Morava)
Niva hrbatá (Čejkovice, Velkopavlovická, Morava)
Nivky (Kobylí na Moravě, Velkopavlovická, Morava)
Nivky (Lipov, Slovácká, Morava)
Nivky (Vnorovy, Slovácká, Morava)
Nivy (Krumvíř, Velkopavlovická, Morava)
Nivy (Starovičky, Velkopavlovická, Morava)
Nová hora (Božice, Znojemská, Morava)
Nová hora (Kostelec u Kyjova, Slovácká, Morava)
Nová hora (Kunovice u Uherského Hradiště, Slovácká, Morava)
Nová hora (Lipov, Slovácká, Morava)
Nová hora (Maršovice, Znojemská, Morava)
Nová hora (Moravské Bránice, Znojemská, Morava)
Nová hora (Násedlovice, Slovácká, Morava)
Nová hora (Pavlov u Dolních Věstonic, Mikulovská, Morava)
Nová hora (Trboušany, Znojemská, Morava)
Nová hora (Velké Bílovice, Velkopavlovická, Morava)
Nová hora (Višňové, Znojemská, Morava)
Nová hora (Vrbice u Velkých Pavlovic, Velkopavlovická, Morava)
Nová hora (Zaječí, Velkopavlovická, Morava)
Nová hora (Ždánice, Slovácká, Morava)
Nová města (Dolní Kounice, Znojemská, Morava)
Nová města (Pravlov, Znojemská, Morava)
Nová viniční trať (Litobratřice, Znojemská, Morava)
Nové hory (Boleradice, Velkopavlovická, Morava)
Nové hory (Buchlovice, Slovácká, Morava)
Nové hory (Horní Bojanovice, Velkopavlovická, Morava)
Nové Hory (Polešovice, Slovácká, Morava)
Nové hory (Starovičky, Velkopavlovická, Morava)
Nové hory (Velké Pavlovice, Velkopavlovická, Morava)
Nové hory (Věteřov, Slovácká, Morava)
Nové hory (Žarošice, Slovácká, Morava)
Nové sady (Buchlovice, Slovácká, Morava)
Nové vinohrady (Starý Poddvorov, Slovácká, Morava)
Nové vinohrady (Tvrdonice, Slovácká, Morava)
Noviny (Čejkovice, Velkopavlovická, Morava)
Noviny (Krumvíř, Velkopavlovická, Morava)
Novomlýnský svah (Zaječí, Velkopavlovická, Morava)
Novosady (Blatnička, Slovácká, Morava)
Novosády (Brumovice, Velkopavlovická, Morava)
Novosady (Bzenec, Slovácká, Morava)
Novosády (Čejkovice, Velkopavlovická, Morava)
Novosady (Diváky, Velkopavlovická, Morava)
Novosády (Horní Bojanovice, Velkopavlovická, Morava)
Novosady (Křepice u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Novosady (Moravany u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Novosady (Moravský Písek, Slovácká, Morava)
Novosády (Němčičky u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Novosády (Nenkovice, Slovácká, Morava)
Novosady (Nové Bránice, Znojemská, Morava)
Novosady (Polešovice, Slovácká, Morava)
Novosady (Uhřice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Novosady (Věteřov, Slovácká, Morava)
Novosády zadní (Petrov u Hodonína, Slovácká, Morava)
Novoveské vinohrady (Vlasatice, Mikulovská, Morava)
Obecňáčky (Borkovany, Velkopavlovická, Morava)
Obecňáky (Vlkoš u Kyjova, Slovácká, Morava)
Obecní (Velké Bílovice, Velkopavlovická, Morava)
Oblík (Raná u Loun, Litoměřická, Čechy)
Obora (Kvačice, Slovácká, Morava)
Obory (Velké Bílovice, Velkopavlovická, Morava)
Odměrky (Otnice, Velkopavlovická, Morava)
Odměry (Čejkovice, Velkopavlovická, Morava)
Odměry (Němčičky u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Ohrazené (Kudlovice, Slovácká, Morava)
Ochoze (Vrbice u Velkých Pavlovic, Velkopavlovická, Morava)
Okolesy (Starovičky, Velkopavlovická, Morava)
Olbramovická hora (Bohutice, Znojemská, Morava)
Olbramovická hora (Olbramovice u Moravského Krumlova, Znojemská, Morava)
Ořechová hora (Březí u Mikulova, Mikulovská, Morava)
Ořechová hora (Dolní Dunajovice, Mikulovská, Morava)
Ořechový vrch (Dyjákovičky, Znojemská, Morava)
Osecká vinice (Obrnice, Litoměřická, Čechy)
Ostrá (Klobouky u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Otnické žleby (Borkovany, Velkopavlovická, Morava)
Oulehla (Násedlovice, Slovácká, Morava)
Oulehle (Dambořice, Slovácká, Morava)
Ovčárna (Pasohlávky, Mikulovská, Morava)
Ovčáry (Blahotice, Mělnická, Čechy)
Ovčáry (Slaný, Mělnická, Čechy)
Padělky (Archlebov, Slovácká, Morava)
Padělky (Břeclav, Slovácká, Morava)
Padělky (Diváky, Velkopavlovická, Morava)
Padělky (Kobylí na Moravě, Velkopavlovická, Morava)
Padělky (Rohatec, Slovácká, Morava)
Padělky (Sobůlky, Slovácká, Morava)
Padělky (Sokolnice, Velkopavlovická, Morava)
Padělky (Šardice, Slovácká, Morava)
Padělky (Tvrdonice, Slovácká, Morava)
Padělky (Újezdec u Osvětiman, Slovácká, Morava)
Padělky nad mlýnem (Bohumilice, Velkopavlovická, Morava)
Padělky nad Zmolisky (Vlkoš u Kyjova, Slovácká, Morava)
Palatky (Babice u Uherského Hradiště, Slovácká, Morava)
Palegrosy (Křepice u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Panenský kopec (Popice, Mikulovská, Morava)
Paňháje (Kudlovice, Slovácká, Morava)
Paniháje (Moravany u Kyjova, Slovácká, Morava)
Panské (Bulhary, Mikulovská, Morava)
Panský (Archlebov, Slovácká, Morava)
Pánský kopec (Úvaly u Valtic, Mikulovská, Morava)
Pastviska (Židlochovice, Velkopavlovická, Morava)
Paúčené (Kněždub, Slovácká, Morava)
Peklo (Šatov, Znojemská, Morava)
Perk (Rybníky na Moravě, Znojemská, Morava)
Piksovka (Bechlín, Mělnická, Čechy)
Písečný (Šakvice, Velkopavlovická, Morava)
Píska (Maršovice, Znojemská, Morava)
Písky (Hrušky, Slovácká, Morava)
Písky (Popice, Mikulovská, Morava)
Písky (Slavkov u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Písky (Syrovín, Slovácká, Morava)
Plachty (Ostrožské Předměstí, Slovácká, Morava)
Plešivec (Budňany, Mělnická, Čechy)
Plochovy (Zaječí, Velkopavlovická, Morava)
Plotny (Dolní Dunajovice, Mikulovská, Morava)
Pod Belegrady (Velké Bílovice, Velkopavlovická, Morava)
Pod Děvínem (Horní Věstonice, Mikulovská, Morava)
Pod Hazmburkem (Klapý, Litoměřická, Čechy)
Pod Hrádkem (Libochovany, Litoměřická, Čechy)
Pod Hromobitkou (Litoboř, Mělnická, Čechy)
Pod humny (Klobouky u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Pod Chlumem (Blšany u Loun, Litoměřická, Čechy)
Pod Chlumem (Chlumčany u Loun, Litoměřická, Čechy)
Pod chrámem sv. Barbory (Kutná Hora, Mělnická, Čechy)
Pod Jakubem (Kounické Předměstí, Znojemská, Morava)
Pod Klentnicí (Klentnice, Mikulovská, Morava)
Pod Kojiny (Vlčnov, Slovácká, Morava)
Pod kopcem (Skalice u Znojma, Znojemská, Morava)
Pod kostelem (Kostelec u Kyjova, Slovácká, Morava)
Pod kostelíčkem (Liběchov, Mělnická, Čechy)
Pod Košťálovem (Třebenice, Litoměřická, Čechy)
Pod křížem (Kuchařovice, Znojemská, Morava)
Pod Kuklíkem (Kutná Hora, Mělnická, Čechy)
Pod lesem (Popice u Znojma, Znojemská, Morava)
Pod lípou (Kojetice na Moravě, Znojemská, Morava)
Pod Lipskou horou (Mrsklesy, Litoměřická, Čechy)
Pod lomem (Klentnice, Mikulovská, Morava)
Pod Lovošem (Lovosice, Litoměřická, Čechy)
Pod Martinkou (Horní Věstonice, Mikulovská, Morava)
Pod Mniší horou (Bystrc, Velkopavlovická, Morava)
Pod Mušlovem (Mikulov na Moravě, Mikulovská, Morava)
Pod novosády (Horní Bojanovice, Velkopavlovická, Morava)
Pod Novou horou (Zaječí, Velkopavlovická, Morava)
Pod Otmíčskou horou (Otmíče, Mělnická, Čechy)
Pod Pálavou (Bavory, Mikulovská, Morava)
Pod Pálavou (Dolní Věstonice, Mikulovská, Morava)
Pod Pálavou (Pavlov u Dolních Věstonic, Mikulovská, Morava)
Pod Pannama (Pavlov u Dolních Věstonic, Mikulovská, Morava)
Pod plunary (Klobouky u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Pod polem (Skalka u Kyjova, Slovácká, Morava)
Pod Prosekem (Vysočany, Mělnická, Čechy)
Pod Purperkem (Úhošťany, Litoměřická, Čechy)
Pod Radobýlem (Litoměřice, Litoměřická, Čechy)
Pod Radobýlem (Žalhostice, Litoměřická, Čechy)
Pod Radošovem (Veselí-Předměstí, Slovácká, Morava)
Pod Reistnou (Valtice, Mikulovská, Morava)
Pod Sádkem (Kojetice na Moravě, Znojemská, Morava)
Pod Sedlem (Horní Chobolice, Litoměřická, Čechy)
Pod silnicí (Trnovany u Litoměřic, Litoměřická, Čechy)
Pod skalkou (Encovany, Litoměřická, Čechy)
Pod Sluneční horou (Úvaly u Valtic, Mikulovská, Morava)
Pod Slunným vrchem (Dolní Dunajovice, Mikulovská, Morava)
Pod starou cihelnou (Višňové, Znojemská, Morava)
Pod státní (Bavory, Mikulovská, Morava)
Pod strážným vrchem (Milovice u Mikulova, Mikulovská, Morava)
Pod Svatým kopečkem I (Mikulov na Moravě, Mikulovská, Morava)
Pod Svatým kopečkem II (Mikulov na Moravě, Mikulovská, Morava)
Pod šancemi (Litoměřice, Litoměřická, Čechy)
Pod Šepetelským vrchem (Šepetely, Litoměřická, Čechy)
Pod šibenicí (Klobouky u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Pod školou (Křepice u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Pod Štajnberkem (Kyjovice, Znojemská, Morava)
Pod tratí (Dobšice u Znojma, Znojemská, Morava)
Pod Třešňovkou (Velké Žernoseky, Litoměřická, Čechy)
Pod valtickou (Mikulov na Moravě, Mikulovská, Morava)
Pod vinohrady (Velké Němčice, Velkopavlovická, Morava)
Pod vyhlídkou (Hostěradice na Moravě, Znojemská, Morava)
Pod vysokou (Trstěnice u Moravského Krumlova, Znojemská, Morava)
Pod Vysoků (Vlkoš u Kyjova, Slovácká, Morava)
Pod zámkem (Nové Benátky, Mělnická, Čechy)
Podhoří (Jalubí, Slovácká, Morava)
Podhoří (Starovice, Velkopavlovická, Morava)
Podhradčí-Bředské (Kudlovice, Slovácká, Morava)
Podílky (Brumovice, Velkopavlovická, Morava)
Podkovné (Nový Poddvorov, Slovácká, Morava)
Podkovné (Prušánky, Slovácká, Morava)
Podkovné (Strážnice na Moravě, Slovácká, Morava)
Podlesí (Bulhary, Mikulovská, Morava)
Podlétně (Nikolčice, Velkopavlovická, Morava)
Podsedky (Hrušky, Slovácká, Morava)
Podsedky (Hrušovany u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Podsedky (Přibice, Mikulovská, Morava)
Podsedky (Vranovice nad Svratkou, Mikulovská, Morava)
Podvinohradí (Hovorany, Slovácká, Morava)
Pohořelické vinohrady (Vlasatice, Mikulovská, Morava)
Polámaný (Kyjov, Slovácká, Morava)
Pole od Šitbořic (Borkovany, Velkopavlovická, Morava)
Poloudíly (Únanov, Znojemská, Morava)
Požární čtvrtě (Šardice, Slovácká, Morava)
Prachová (Encovany, Litoměřická, Čechy)
Pranty (Sokolnice, Velkopavlovická, Morava)
Prašnice (Moutnice, Velkopavlovická, Morava)
Pravá Bavorská (Perná, Mikulovská, Morava)
Pravá Klentnická (Perná, Mikulovská, Morava)
Prostřední (Nenkovice, Slovácká, Morava)
Prostřední čtvrtky (Břeclav, Slovácká, Morava)
Prostřední hora (Mařatice, Slovácká, Morava)
Prostřední hora (Vnorovy, Slovácká, Morava)
Prostřední hory (Bzenec, Slovácká, Morava)
Prostřední sady (Židlochovice, Velkopavlovická, Morava)
Přední (Přibice, Mikulovská, Morava)
Přední hora (Dolní Bojanovice, Slovácká, Morava)
Přední hora (Velehrad, Slovácká, Morava)
Přední hora (Velké Bílovice, Velkopavlovická, Morava)
Přední hory (Nosislav, Velkopavlovická, Morava)
Přední nivy (Svatobořice, Slovácká, Morava)
Přední Španěly (Citonice, Znojemská, Morava)
Přední trať Unkovská (Unkovice, Velkopavlovická, Morava)
Přední vinohrady (Blišice, Slovácká, Morava)
Přední vinohrady (Bučovice, Velkopavlovická, Morava)
Přední vinohrady (Džbánice, Znojemská, Morava)
Přední vinohrady (Míkovice nad Olšavou, Slovácká, Morava)
Příčky (Skoronice, Slovácká, Morava)
Příčky od Kyjova (Svatobořice, Slovácká, Morava)
Přídanky (Terezín u Čejče, Slovácká, Morava)
Příděly (Velké Němčice, Velkopavlovická, Morava)
Přítlucká hora (Přítluky, Velkopavlovická, Morava)
Psinky (Boleradice, Velkopavlovická, Morava)
Puclejty-Kopec (Horní Bojanovice, Velkopavlovická, Morava)
Punty (Velké Němčice, Velkopavlovická, Morava)
Purmice (Perná, Mikulovská, Morava)
Pusté (Domanín, Slovácká, Morava)
Pustina (Božice, Znojemská, Morava)
Pustina (Hrádek u Znojma, Znojemská, Morava)
Pustiny (Hostěradice na Moravě, Znojemská, Morava)
Půtně (Nikolčice, Velkopavlovická, Morava)
Rabštýn (Žerotice, Znojemská, Morava)
Rabštýn (Žerotice, Znojemská, Morava)
Radostná (Lipov, Slovácká, Morava)
Radošov (Hroznová Lhota, Slovácká, Morava)
Radovany (Boršice u Buchlovic, Slovácká, Morava)
Radovany (Napajedla, Slovácká, Morava)
Ráfle (Popice, Mikulovská, Morava)
Rajny (Oleksovice, Znojemská, Morava)
Rajská vinice (Znojmo-město, Znojemská, Morava)
Randla (Nosislav, Velkopavlovická, Morava)
Rebry (Jevišovka, Mikulovská, Morava)
Remíz (Starý Poddvorov, Slovácká, Morava)
Rešna (Budňany, Mělnická, Čechy)
Ritopeky (Charvátská Nová Ves, Slovácká, Morava)
Roháče (Blatnice pod Svatým Antonínkem, Slovácká, Morava)
Rokytí (Kobylí na Moravě, Velkopavlovická, Morava)
Rosentické (Dobré Pole, Mikulovská, Morava)
Rošty (Heršpice, Velkopavlovická, Morava)
Roviny (Vnorovy, Slovácká, Morava)
Rovně (Boršice u Blatnice, Slovácká, Morava)
Rozdíly (Křepice u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Rozehnálky (Borkovany, Velkopavlovická, Morava)
Rozehnalky (Bošovice, Velkopavlovická, Morava)
Rozehnálky (Velké Hostěrádky, Velkopavlovická, Morava)
Rozgrunt (Heršpice, Velkopavlovická, Morava)
Rozlinky (Šakvice, Velkopavlovická, Morava)
Roztrhanské (Josefov u Hodonína, Slovácká, Morava)
Rusteny (Oleksovice, Znojemská, Morava)
Růžené (Petrov u Hodonína, Slovácká, Morava)
Růžené (Strážnice na Moravě, Slovácká, Morava)
Růženy (Hustopeče u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Růžený (Němčičky u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Růženy (Polešovice, Slovácká, Morava)
Růžová (Bavory, Mikulovská, Morava)
Růžová hora (Novosedly na Moravě, Mikulovská, Morava)
Růžová hora (Velké Němčice, Velkopavlovická, Morava)
Růžový vrch (Zaječí, Velkopavlovická, Morava)
Rybníčky (Blatnice pod Svatým Antonínkem, Slovácká, Morava)
Řepná hora (Dolní Kounice, Znojemská, Morava)
Římský vrch (Mušov, Mikulovská, Morava)
Sacny (Valtice, Mikulovská, Morava)
Sádek (Dambořice, Slovácká, Morava)
Sadová (Dyjákovice, Znojemská, Morava)
Sady (Modřice, Velkopavlovická, Morava)
Sahara (Pavlov u Dolních Věstonic, Mikulovská, Morava)
Sahary (Moravský Žižkov, Velkopavlovická, Morava)
Salabka (Troja, Mělnická, Čechy)
Sedlecko (Sedlec u Mikulova, Mikulovská, Morava)
Seslice (Mělčany u Ivančic, Znojemská, Morava)
Skale (Vrbice u Velkých Pavlovic, Velkopavlovická, Morava)
Skalecká hora (Skalka u Kyjova, Slovácká, Morava)
Skalka (Dobelice, Znojemská, Morava)
Skalka (Krhovice, Znojemská, Morava)
Skalky (Havraníky, Znojemská, Morava)
Skalky (Moutnice, Velkopavlovická, Morava)
Skalky (Šatov, Znojemská, Morava)
Sklenářova hora (Krumvíř, Velkopavlovická, Morava)
Slakovská (Lipov, Slovácká, Morava)
Slatiny (Milotice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Slíny (Domanín, Slovácká, Morava)
Slíny (Skoronice, Slovácká, Morava)
Slovenské (Moravský Žižkov, Velkopavlovická, Morava)
Slunečná (Bavory, Mikulovská, Morava)
Slunečná (Novosedly na Moravě, Mikulovská, Morava)
Slunečné (Polešovice, Slovácká, Morava)
Sluneční vrch (Drnholec, Mikulovská, Morava)
Slunný vrch (Pavlov u Dolních Věstonic, Mikulovská, Morava)
Slunný vrch (Vrbovec, Znojemská, Morava)
Sonberk (Popice, Mikulovská, Morava)
Sonnenberg (Úvaly u Valtic, Mikulovská, Morava)
Soudná (Němčičky u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Soudné (Břestek, Slovácká, Morava)
Soví hora (Mařatice, Slovácká, Morava)
Sovice (Brzánky, Litoměřická, Čechy)
Sovice (Vinaře u Kadaně, Litoměřická, Čechy)
Sovinky (Kobylí na Moravě, Velkopavlovická, Morava)
Spinecko (Vnorovy, Slovácká, Morava)
Stará hora (Blatnice pod Svatým Antonínkem, Slovácká, Morava)
Stará hora (Bohuslavice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Stará hora (Bošovice, Velkopavlovická, Morava)
Stará hora (Božice, Znojemská, Morava)
Stará hora (Bučovice, Velkopavlovická, Morava)
Stará hora (Čejkovice, Velkopavlovická, Morava)
Stará hora (České Křídlovice, Znojemská, Morava)
Stará hora (Diváky, Velkopavlovická, Morava)
Stará hora (Domanín, Slovácká, Morava)
Stará hora (Hlohovec, Mikulovská, Morava)
Stará hora (Horní Dunajovice, Znojemská, Morava)
Stará hora (Hostějov, Slovácká, Morava)
Stará hora (Hostěrádky, Velkopavlovická, Morava)
Stará hora (Hustopeče u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Stará hora (Jevišovka, Mikulovská, Morava)
Stará hora (Jezeřany, Znojemská, Morava)
Stará hora (Klentnice, Mikulovská, Morava)
Stará hora (Klobouky u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Stará hora (Kostelec u Kyjova, Slovácká, Morava)
Stará hora (Kunovice u Uherského Hradiště, Slovácká, Morava)
Stará hora (Kurdějov, Velkopavlovická, Morava)
Stará hora (Lipov, Slovácká, Morava)
Stará hora (Louka u Ostrohu, Slovácká, Morava)
Stará hora (Miroslavské Knínice, Znojemská, Morava)
Stará hora (Mistřín, Slovácká, Morava)
Stará hora (Moravská Nová Ves, Slovácká, Morava)
Stará hora (Moravský Žižkov, Velkopavlovická, Morava)
Stará hora (Napajedla, Slovácká, Morava)
Stará hora (Násedlovice, Slovácká, Morava)
Stará hora (Novosedly na Moravě, Mikulovská, Morava)
Stará hora (Ostrožská Lhota, Slovácká, Morava)
Stará hora (Otnice, Velkopavlovická, Morava)
Stará hora (Pavlov u Dolních Věstonic, Mikulovská, Morava)
Stará hora (Popice, Mikulovská, Morava)
Stará hora (Pouzdřany, Mikulovská, Morava)
Stará hora (Sobotovice, Velkopavlovická, Morava)
Stará hora (Strážovice, Slovácká, Morava)
Stará hora (Syrovice, Znojemská, Morava)
Stará hora (Syrovín, Slovácká, Morava)
Stará hora (Šitbořice, Velkopavlovická, Morava)
Stará hora (Tasov nad Veličkou, Slovácká, Morava)
Stará hora (Tasovice nad Dyjí, Znojemská, Morava)
Stará hora (Tučapy, Slovácká, Morava)
Stará hora (Týnec na Moravě, Slovácká, Morava)
Stará hora (Uherčice u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Stará hora (Újezd u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Stará hora (Újezdec u Osvětiman, Slovácká, Morava)
Stará hora (Vedrovice, Znojemská, Morava)
Stará hora (Velké Hostěrádky, Velkopavlovická, Morava)
Stará hora (Vlčnov, Slovácká, Morava)
Stará hora (Vřesovice, Slovácká, Morava)
Stará hora (Zaječí, Velkopavlovická, Morava)
Stará vinice (Těšetice u Znojma, Znojemská, Morava)
Staré (Dobré Pole, Mikulovská, Morava)
Staré hory (Blučina, Velkopavlovická, Morava)
Staré hory (Boršice u Buchlovic, Slovácká, Morava)
Staré hory (Bratčice, Znojemská, Morava)
Staré hory (Buchlovice, Slovácká, Morava)
Staré hory (Dolní Bojanovice, Slovácká, Morava)
Staré hory (Horní Bojanovice, Velkopavlovická, Morava)
Staré hory (Hovorany, Slovácká, Morava)
Staré hory (Křepice u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Staré hory (Němčičky u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Staré hory (Nosislav, Velkopavlovická, Morava)
Staré hory (Nové Bránice, Znojemská, Morava)
Staré Hory (Polešovice, Slovácká, Morava)
Staré hory (Sivice, Velkopavlovická, Morava)
Staré hory (Sobůlky, Slovácká, Morava)
Staré hory (Sudoměřice, Slovácká, Morava)
Staré hory (Tupesy na Moravě, Slovácká, Morava)
Staré hory (Uhřice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Staré hory (Úvaly u Valtic, Mikulovská, Morava)
Staré hory (Velké Pavlovice, Velkopavlovická, Morava)
Staré hory (Vnorovy, Slovácká, Morava)
Staré hory (Žarošice, Slovácká, Morava)
Staré hory (Ždánice, Slovácká, Morava)
Staré Hory-Štěpnice (Hluk, Slovácká, Morava)
Staré sady (Únanov, Znojemská, Morava)
Staré vinice (Havraníky, Znojemská, Morava)
Staré vinohrady (Nová Ves u Pohořelic, Mikulovská, Morava)
Staré vinohrady (Tasovice nad Dyjí, Znojemská, Morava)
Staré vinohrady (Tvrdonice, Slovácká, Morava)
Staré vinohrady (Žabčice, Velkopavlovická, Morava)
Starý hrad (Bzenec, Slovácká, Morava)
Starý vrch (Hustopeče u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Stéblová (Vřesovice, Slovácká, Morava)
Stolová hora (Sedlec u Mikulova, Mikulovská, Morava)
Stračinky (Strážnice na Moravě, Slovácká, Morava)
Strachotický vrch (Strachotice, Znojemská, Morava)
Stráň nad Jizerou (Nové Benátky, Mělnická, Čechy)
Stráně (Břestek, Slovácká, Morava)
Stráně (Hustopeče u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Stráně (Pravlov, Znojemská, Morava)
Stráně (Vrbice u Velkých Pavlovic, Velkopavlovická, Morava)
Strážný vrch (Milovice u Mikulova, Mikulovská, Morava)
Strážové hony (Lanžhot, Slovácká, Morava)
Středohoří (Starovice, Velkopavlovická, Morava)
Sumperky (Kurdějov, Velkopavlovická, Morava)
Svárové (Strážnice na Moravě, Slovácká, Morava)
Svatá (Mikulov na Moravě, Mikulovská, Morava)
Svatá Klára (Troja, Mělnická, Čechy)
Svatojánek (Šitbořice, Velkopavlovická, Morava)
Svatojánky-Hamry (Napajedla, Slovácká, Morava)
Svatojánská (Hradčany, Mělnická, Čechy)
Svatováclavská (Dřísy, Mělnická, Čechy)
Svatováclavská trať (Kadaň, Litoměřická, Čechy)
Svatováclavská vinice (Malá Strana, Mělnická, Čechy)
Svatovítská (Libědice, Litoměřická, Čechy)
Světlý (Brumovice, Velkopavlovická, Morava)
Svidrunk (Popice, Mikulovská, Morava)
Syslice (Kounické Předměstí, Znojemská, Morava)
Syslovce (Nenkovice, Slovácká, Morava)
Syslůvky (Žarošice, Slovácká, Morava)
Šác (Dyjákovičky, Znojemská, Morava)
Šác (Vrbovec, Znojemská, Morava)
Šatrapky (Čejkovice, Velkopavlovická, Morava)
Šibenice (Jestřabice, Slovácká, Morava)
Šibeniční hora (Dolní Kounice, Znojemská, Morava)
Šibeniční vrch (Drnholec, Mikulovská, Morava)
Šibeniční vrch (Mikulov na Moravě, Mikulovská, Morava)
Šidleny (Milotice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Šimberky (Nosislav, Velkopavlovická, Morava)
Šimlochy (Ledce u Židlochovic, Velkopavlovická, Morava)
Široká hora (Velké Bílovice, Velkopavlovická, Morava)
Široké (Kurdějov, Velkopavlovická, Morava)
Široké (Nedakonice, Slovácká, Morava)
Široké (Podivín, Velkopavlovická, Morava)
Široké vinohrady (Marefy, Velkopavlovická, Morava)
Široké-Klinky (Bratčice, Znojemská, Morava)
Široký vrch (Most II, Litoměřická, Čechy)
Šobes (Podmolí, Znojemská, Morava)
Šotorec (Ostrožská Nová Ves, Slovácká, Morava)
Špičák (Kyjovice, Znojemská, Morava)
Špičák (Milovice u Mikulova, Mikulovská, Morava)
Špičák (Tvořihráz, Znojemská, Morava)
Špilberk (Město Brno, Velkopavlovická, Morava)
Špitálka (Šardice, Slovácká, Morava)
Špýry (Ivančice, Znojemská, Morava)
Štabery (Sedlec u Mikulova, Mikulovská, Morava)
Štamberky (Němčičky, Znojemská, Morava)
Štarcary (Sivice, Velkopavlovická, Morava)
Štarvicary (Starovičky, Velkopavlovická, Morava)
Šternberg (Drnholec, Mikulovská, Morava)
Šternovsko (Telnice u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Štívna (Vedrovice, Znojemská, Morava)
Štumberk (Blučina, Velkopavlovická, Morava)
Šulaperk (Hlohovec, Mikulovská, Morava)
Šumberky (Tvarožná Lhota, Slovácká, Morava)
Šusfeldy (Strachotín, Mikulovská, Morava)
Šutrák (Klučov u Českého Brodu, Mělnická, Čechy)
Tabule (Svatobořice, Slovácká, Morava)
Tálky za kostelem (Bořetice u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Teplé (Strážnice na Moravě, Slovácká, Morava)
Terasy (Bořetice u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Terasy (Hrušovany u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Terasy (Lednice na Moravě, Mikulovská, Morava)
Terasy u hranic (Valtice, Mikulovská, Morava)
Terasy u Křížového sklepu (Valtice, Mikulovská, Morava)
Tmice (Petrov u Hodonína, Slovácká, Morava)
Tobolky (Hradčovice, Slovácká, Morava)
Torhety (Šitbořice, Velkopavlovická, Morava)
Trkmanska (Bořetice u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Trkmanska (Velké Pavlovice, Velkopavlovická, Morava)
Trkmansko (Rakvice, Velkopavlovická, Morava)
Trnovanská (Trnovany u Litoměřic, Litoměřická, Čechy)
Trstěné (Lipov, Slovácká, Morava)
Třešňovka (Přímětice, Znojemská, Morava)
Třetí hony (Veselí-Předměstí, Slovácká, Morava)
Tři díly (Suchohrdly u Znojma, Znojemská, Morava)
Tři díly (Těšetice u Znojma, Znojemská, Morava)
Turbovická (Mělník, Mělnická, Čechy)
Turbovická (Skuhrov u Mělníka, Mělnická, Čechy)
Turold (Mikulov na Moravě, Mikulovská, Morava)
U akátového lesa (Pasohlávky, Mikulovská, Morava)
U Auerového kříže (Borotice nad Jevišovkou, Znojemská, Morava)
U besídek (Srbsko u Karlštejna, Mělnická, Čechy)
U borku (Svatý Mikuláš, Mělnická, Čechy)
U Boží muky (Perná, Mikulovská, Morava)
U Božích muk (Kuchařovice, Znojemská, Morava)
U Božích muk (Novosedly na Moravě, Mikulovská, Morava)
U Božích muk (Pavlov u Dolních Věstonic, Mikulovská, Morava)
U bunkru (Šatov, Znojemská, Morava)
U cihelny (Michalovice u Velkých Žernosek, Litoměřická, Čechy)
U cihelny (Milovice u Mikulova, Mikulovská, Morava)
U cihelny (Úvaly u Valtic, Mikulovská, Morava)
U Červené studánky (Lednice na Moravě, Mikulovská, Morava)
U doubku (Obřany, Velkopavlovická, Morava)
U dráhy (Šanov nad Jevišovkou, Znojemská, Morava)
U Fiantova sadu (Medlov, Znojemská, Morava)
U Fuksové boudy (Tuřany, Velkopavlovická, Morava)
U Hájku (Dobšice u Znojma, Znojemská, Morava)
U Hájku (Suchohrdly u Znojma, Znojemská, Morava)
U hlásky (Bantice, Znojemská, Morava)
U hřiště (Strachotín, Mikulovská, Morava)
U Chlupa (Hnanice, Znojemská, Morava)
U kapličky (Dolní Věstonice, Mikulovská, Morava)
U kapličky (Hnanice, Znojemská, Morava)
U kapličky (Perná, Mikulovská, Morava)
U kapličky (Pravice, Znojemská, Morava)
U kapličky (Troskotovice, Znojemská, Morava)
U kapličky (Zaječí, Velkopavlovická, Morava)
U korábu (Horušice, Mělnická, Čechy)
U křížku (Drnholec, Mikulovská, Morava)
U křížku (Přítluky, Velkopavlovická, Morava)
U Letiště (Břeclav, Slovácká, Morava)
U lipky (Oleksovice, Znojemská, Morava)
U Lomu (Velké Žernoseky, Litoměřická, Čechy)
U luhů (Brambory, Mělnická, Čechy)
U majáku (Přítluky, Velkopavlovická, Morava)
U Mikuláška (Perná, Mikulovská, Morava)
U mlýnku (Hustopeče u Brna, Velkopavlovická, Morava)
U Ovčárny (Sedlec u Mikulova, Mikulovská, Morava)
U rybníčka (Bavory, Mikulovská, Morava)
U skalky (Kobylí na Moravě, Velkopavlovická, Morava)
U sklepů (Dyjákovičky, Znojemská, Morava)
U sklepů (Valtrovice, Znojemská, Morava)
U Spálené hospody (Perná, Mikulovská, Morava)
U studánky (Přítluky, Velkopavlovická, Morava)
U sv. Anny (Valtice, Mikulovská, Morava)
U sv. Donáta (Božice, Znojemská, Morava)
U sv. Gottharda (Starovice, Velkopavlovická, Morava)
U Sv. Jiří (Domousnice, Mělnická, Čechy)
U sv. Michala (Bohutice, Znojemská, Morava)
U sv. Trojice (Kutná Hora, Mělnická, Čechy)
U sv. Urbana (Vrbovec, Znojemská, Morava)
U sv. Urbana (Znojmo-Louka, Znojemská, Morava)
U svaté Anny (Lidéřovice na Moravě, Slovácká, Morava)
U sýpky (Skalice u Znojma, Znojemská, Morava)
U třech křížů (Libochovany, Litoměřická, Čechy)
U třech panen (Dolní Věstonice, Mikulovská, Morava)
U třešňové aleje (Sedlec u Mikulova, Mikulovská, Morava)
U tří dubů (Stošíkovice na Louce, Znojemská, Morava)
U Venuše (Horní Věstonice, Mikulovská, Morava)
U větrníku (Nížkovice, Velkopavlovická, Morava)
U větřáku (Klobouky u Brna, Velkopavlovická, Morava)
U vinohrádku (Hostěradice na Moravě, Znojemská, Morava)
U vinohradu (Miroslav, Znojemská, Morava)
U vinohradu (Šanov nad Jevišovkou, Znojemská, Morava)
U vodárny (Michalovice u Velkých Žernosek, Litoměřická, Čechy)
U všech svatých (Kutná Hora, Mělnická, Čechy)
U Záchrany (Chrudim, Mělnická, Čechy)
U zámku (Lechovice, Znojemská, Morava)
U zámku (Oleksovice, Znojemská, Morava)
U zásady (Rohatec, Slovácká, Morava)
Újezd (Hrušky, Slovácká, Morava)
Újezd (Mistřín, Slovácká, Morava)
Újezd-Pod dědinou (Kašnice, Velkopavlovická, Morava)
Újezdy (Polešovice, Slovácká, Morava)
Újezdy (Vřesovice, Slovácká, Morava)
Úlehle (Mutěnice, Slovácká, Morava)
Úlehle (Prušánky, Slovácká, Morava)
Úlehle (Vrbice u Velkých Pavlovic, Velkopavlovická, Morava)
Unédy (Popice, Mikulovská, Morava)
Úzké (Kněžpole u Uherského Hradiště, Slovácká, Morava)
V dlouhých (Pravlov, Znojemská, Morava)
V hájku (Konárovice, Mělnická, Čechy)
V hlavách (Židenice, Velkopavlovická, Morava)
V Malých (Čejč, Slovácká, Morava)
V Písařových (Moravské Bránice, Znojemská, Morava)
V pustých (Medlánky, Velkopavlovická, Morava)
V rovinách (Traplice, Slovácká, Morava)
V řádcích (Vinařice u Kladna, Mělnická, Čechy)
V sadech (Šanov nad Jevišovkou, Znojemská, Morava)
V trníčkách (Vinařice u Kladna, Mělnická, Čechy)
Váhovy (Buchlovice, Slovácká, Morava)
Valtická (Mikulov na Moravě, Mikulovská, Morava)
Vamperk (Pětipsy, Litoměřická, Čechy)
Vamperk (Poláky, Litoměřická, Čechy)
Vápenky (Sudoměřice, Slovácká, Morava)
Včelařky-Jahodná (Osvětimany, Slovácká, Morava)
Ve starých (Lednice na Moravě, Mikulovská, Morava)
Ve starých (Moravské Bránice, Znojemská, Morava)
Vehlovská (Mělník, Mělnická, Čechy)
Velká niva (Žatčany, Velkopavlovická, Morava)
Velká Vendule (Velké Žernoseky, Litoměřická, Čechy)
Velká vinice (Klučov u Českého Brodu, Mělnická, Čechy)
Velký kus (Zeměchy u Kralup nad Vltavou, Mělnická, Čechy)
Veselá hora (Mělčany u Ivančic, Znojemská, Morava)
Veselé (Petrov u Hodonína, Slovácká, Morava)
Veselí (Věteřov, Slovácká, Morava)
Veselý (Němčičky u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Věstonsko (Perná, Mikulovská, Morava)
Víckov (Boleradice, Velkopavlovická, Morava)
Vidrholec (Loucká, Mělnická, Čechy)
Vinařická hora (Vinařice u Kladna, Mělnická, Čechy)
Vinařická trať (Vinaře u Kadaně, Litoměřická, Čechy)
Vinašovi (Boršice u Buchlovic, Slovácká, Morava)
Vinice (Třebívlice, Litoměřická, Čechy)
Vinice Barbora (Čepirohy, Litoměřická, Čechy)
Vinice Klára (Bělušice u Mostu, Litoměřická, Čechy)
Vinice Lenka (Bělušice u Mostu, Litoměřická, Čechy)
Vinice Lenka (Kozly u Loun, Litoměřická, Čechy)
Vinice Libuše (Čepirohy, Litoměřická, Čechy)
Vinice Lucie (Bělušice u Mostu, Litoměřická, Čechy)
Vinice malá Anna (Bělušice u Mostu, Litoměřická, Čechy)
Vinice Mariana (Čepirohy, Litoměřická, Čechy)
Vinice Matčina (Most II, Litoměřická, Čechy)
Vinice Muškát (Bělušice u Mostu, Litoměřická, Čechy)
Vinice Skadar (Zaječí, Velkopavlovická, Morava)
Vinice sv. Jiří (Čepirohy, Litoměřická, Čechy)
Vinice sv. Vavřince (Rudolice nad Bílinou, Litoměřická, Čechy)
Vinice velká Anna (Bělušice u Mostu, Litoměřická, Čechy)
Vinice Vendula (Bělušice u Mostu, Litoměřická, Čechy)
Vinice za sadem (Lidéřovice na Moravě, Slovácká, Morava)
Vinice za sadem (Vnorovy, Slovácká, Morava)
Vinná hora (Vrbovec, Znojemská, Morava)
Vinné Hůry (Hluk, Slovácká, Morava)
Vinné húry (Ostrožská Nová Ves, Slovácká, Morava)
Vinohrádka (Domanín, Slovácká, Morava)
Vinohrádky (Blatnička, Slovácká, Morava)
Vinohrádky (Jalubí, Slovácká, Morava)
Vinohrádky (Kostelec u Kyjova, Slovácká, Morava)
Vinohrádky (Kozojídky, Slovácká, Morava)
Vinohrádky (Lovčičky, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrádky (Měnín, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrádky (Miroslav, Znojemská, Morava)
Vinohrádky (Moutnice, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrádky (Nové Mlýny, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrádky (Nový Poddvorov, Slovácká, Morava)
Vinohrádky (Pohořelice u Napajedel, Slovácká, Morava)
Vinohrádky (Smolín, Mikulovská, Morava)
Vinohrádky (Spytihněv, Slovácká, Morava)
Vinohrádky (Vacenovice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Vinohrádky (Velké Bílovice, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrádky (Věteřov, Slovácká, Morava)
Vinohrádky (Vranovice nad Svratkou, Mikulovská, Morava)
Vinohrádky (Žatčany, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrádky (Židlochovice, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrádky-Famílie (Těšany, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrádky-Kaple (Těšany, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrádky-Terasy (Těšany, Velkopavlovická, Morava)
Vinohradská trať (Sokolnice, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrady (Branišovice, Znojemská, Morava)
Vinohrady (Dyjákovice, Znojemská, Morava)
Vinohrady (Hevlín, Znojemská, Morava)
Vinohrady (Hodonice, Znojemská, Morava)
Vinohrady (Chrlice, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrady (Karlín na Moravě, Slovácká, Morava)
Vinohrady (Kostice, Slovácká, Morava)
Vinohrady (Ladná, Slovácká, Morava)
Vinohrady (Mistřín, Slovácká, Morava)
Vinohrady (Modrá u Velehradu, Slovácká, Morava)
Vinohrady (Moravany u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrady (Moravany u Kyjova, Slovácká, Morava)
Vinohrady (Moravská Nová Ves, Slovácká, Morava)
Vinohrady (Moravský Krumlov, Znojemská, Morava)
Vinohrady (Nížkovice, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrady (Pohořelice u Napajedel, Slovácká, Morava)
Vinohrady (Prosiměřice, Znojemská, Morava)
Vinohrady (Přibice, Mikulovská, Morava)
Vinohrady (Rašovice u Bučovic, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrady (Rybníky na Moravě, Znojemská, Morava)
Vinohrady (Sady, Slovácká, Morava)
Vinohrady (Slavkov u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrady (Staré Město u Uherského Hradiště, Slovácká, Morava)
Vinohrady (Šaratice, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrady (Šumice, Znojemská, Morava)
Vinohrady (Tvarožná, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrady (Vážany nad Litavou, Velkopavlovická, Morava)
Vinohrady (Velký Ořechov, Slovácká, Morava)
Vinohrady ke Křídlůvkám (Hrádek u Znojma, Znojemská, Morava)
Vinohrady u Panny Marie (Vracov, Slovácká, Morava)
Vinohrady u sv. Markéty (Suchohrdly u Miroslavi, Znojemská, Morava)
Vinum Palladium (Sudovo Hlavno, Mělnická, Čechy)
Vlasaticko (Nová Ves u Pohořelic, Mikulovská, Morava)
Volné pole (Hostěradice na Moravě, Znojemská, Morava)
Volné pole (Míšovice, Znojemská, Morava)
Vrbky (Vésky, Slovácká, Morava)
Vrchní hora (.Ježov, Slovácká, Morava)
Vrchní hora (Viničné Šumice, Velkopavlovická, Morava)
Vrchy (Tvarožná Lhota, Slovácká, Morava)
Vrše (Budňany, Mělnická, Čechy)
Výhon (Židlochovice, Velkopavlovická, Morava)
Výsluní (Drnholec, Mikulovská, Morava)
Výsluní (Starovice, Velkopavlovická, Morava)
Vyšavy (Blučina, Velkopavlovická, Morava)
Výšavy (Židlochovice, Velkopavlovická, Morava)
Vyšicko (Mutěnice, Slovácká, Morava)
Waldberg (Vrbovec, Znojemská, Morava)
Weinperky (Hostěradice na Moravě, Znojemská, Morava)
Weinperky (Miroslav, Znojemská, Morava)
Za bažantnicí (Horka u Žehušic, Mělnická, Čechy)
Za cihelnou (Mikulov na Moravě, Mikulovská, Morava)
Za dvorem (Horní Bojanovice, Velkopavlovická, Morava)
Za hájem (Boršice u Blatnice, Slovácká, Morava)
Za humny (Dolní Věstonice, Mikulovská, Morava)
Za humny (Sobotovice, Velkopavlovická, Morava)
Za humny (Tupesy na Moravě, Slovácká, Morava)
Za humny (Úvaly u Valtic, Mikulovská, Morava)
Za křížem (Znojmo-město, Znojemská, Morava)
Za mostem (Přísnotice, Velkopavlovická, Morava)
Za řadovkami (Zlechov, Slovácká, Morava)
Za školou-Humna (Ledce u Židlochovic, Velkopavlovická, Morava)
Za Turoldem (Mikulov na Moravě, Mikulovská, Morava)
Za viaduktem (Trnovany u Litoměřic, Litoměřická, Čechy)
Za vinohrady (Damnice, Znojemská, Morava)
Za vinohrady (Dolenice, Znojemská, Morava)
Za vinohrady (Sobotovice, Velkopavlovická, Morava)
Za vinohrady (Vnorovy, Slovácká, Morava)
Za žlebama (Ořechov, Znojemská, Morava)
Záblatí (Hrubá Vrbka, Slovácká, Morava)
Záboří I. (Záboří u Kel, Mělnická, Čechy)
Záboří II. (Kly, Mělnická, Čechy)
Záboří II. (Záboří u Kel, Mělnická, Čechy)
Zábřeží (Boršice u Blatnice, Slovácká, Morava)
Zace (Starovičky, Velkopavlovická, Morava)
Zadní díly (Hovorany, Slovácká, Morava)
Zadní díly (Nedakonice, Slovácká, Morava)
Zadní hora (Bzenec, Slovácká, Morava)
Zadní hora (Dolní Bojanovice, Slovácká, Morava)
Zadní hora (Velké Bílovice, Velkopavlovická, Morava)
Zadní hora (Vrbice u Velkých Pavlovic, Velkopavlovická, Morava)
Zadní hory (Žeravice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Zadní Španěly (Citonice, Znojemská, Morava)
Zadní trať díly (Terezín u Čejče, Slovácká, Morava)
Zadní vinohrady (Míkovice nad Olšavou, Slovácká, Morava)
Zadní vrchy (Hodějice, Velkopavlovická, Morava)
Zadní zájezd (Konárovice, Mělnická, Čechy)
Zádvorník (Starovice, Velkopavlovická, Morava)
Zahrádka u Bratčic (Sobotovice, Velkopavlovická, Morava)
Zahrádky (Lovčice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Zahrádky (Žabčice, Velkopavlovická, Morava)
Zahrady (Bulhary, Mikulovská, Morava)
Zahrady (Kobylí na Moravě, Velkopavlovická, Morava)
Zahrady (Perná, Mikulovská, Morava)
Zahrady (Suchohrdly u Miroslavi, Znojemská, Morava)
Záhumenice (Lipov, Slovácká, Morava)
Záhumenice (Lužice u Hodonína, Slovácká, Morava)
Záhumenice (Ořechov, Znojemská, Morava)
Záhumenice (Tučapy, Slovácká, Morava)
Záhumenice (Vrbice u Velkých Pavlovic, Velkopavlovická, Morava)
Zálesky (Ostrovánky, Slovácká, Morava)
Zámecká (Březno u Chomutova, Litoměřická, Čechy)
Zámecká (Roudnice nad Labem, Litoměřická, Čechy)
Zámecká (Stranná u Nechranic, Litoměřická, Čechy)
Zámecká (Zbiroh, Mělnická, Čechy)
Zámecký kopec (Hrušovany nad Jevišovkou, Znojemská, Morava)
Zámlynský (Kobylí na Moravě, Velkopavlovická, Morava)
Zátiší-Hliník (Sedlec u Mikulova, Mikulovská, Morava)
Závaliska (Blatnička, Slovácká, Morava)
Závist (Horní Bojanovice, Velkopavlovická, Morava)
Zbavce (Němčičky u Hustopečí, Velkopavlovická, Morava)
Zbytky (Hostějov, Slovácká, Morava)
Zdenčina (Cítov, Mělnická, Čechy)
Zece (Nikolčice, Velkopavlovická, Morava)
Zelnice (Nížkovice, Velkopavlovická, Morava)
Zelnice (Zaječí, Velkopavlovická, Morava)
Zimní vrch (Dolní Dunajovice, Mikulovská, Morava)
Zlatý vrch (Kadaň, Litoměřická, Čechy)
Zmoliska (Vlkoš u Kyjova, Slovácká, Morava)
Zolos (Miroslavské Knínice, Znojemská, Morava)
Zrcátka (Kurdějov, Velkopavlovická, Morava)
Ztracená pole (Borkovany, Velkopavlovická, Morava)
Zumperky (Klobouky u Brna, Velkopavlovická, Morava)
Zvolence (Dolní Bojanovice, Slovácká, Morava)
Železná (Perná, Mikulovská, Morava)
Želítky (Želetice u Kyjova, Slovácká, Morava)
Žerotíny (Strážnice na Moravě, Slovácká, Morava)
Žídliky u Nechor (Josefov u Hodonína, Slovácká, Morava)
Židy (Velké Němčice, Velkopavlovická, Morava)
Žitné hony (Mistřín, Slovácká, Morava)
Žlébky-Široký (Traplice, Slovácká, Morava)
Žlebské (Vranovice nad Svratkou, Mikulovská, Morava)
Žleby (Bošovice, Velkopavlovická, Morava)
Žleby (Kobylí na Moravě, Velkopavlovická, Morava)
Žleby (Viničné Šumice, Velkopavlovická, Morava)
Žleby (Vnorovy, Slovácká, Morava)
Žleby (Zlechov, Slovácká, Morava)

Aktuální tabulkový přehled viničních tratí: Vinařské oblasti, podoblasti, obce a tratě v České republice

Ověřeno MonsterInsights