Tenisové mistrovství ČR vinařů 2018 je za dveřmi

Tenisové mistrovství ČR vinařů 2018 je za dveřmi

Moravští a čeští vinaři spolu soutěží nejenom prostřednictvím svých vín. Tenisové mistrovství ČR vinařů 2018 je dalším místem pro měření sil. Letošní 3. ročník se koná 10. srpna v areálu TK Znojmo a pořádá ho Svaz vinařů České republiky, z. s. za podpory Jihomoravského kraje a Znojemské Besedy.

Turnaj je otevřen pro vinaře, vinohradníky, obchodníky s vínem, sommeliéry a zástupce partnerů Svazu vinařů. Akce není určená pro tenisové profesionály; přihlásit se mohou pouze hráči, kteří nikdy nebo naposledy před pěti a více lety hráli soutěžní registrované utkání.

Přesněji se jedná se o turnaj čtyřher, s možností i smíšených. Hrát se bude na jeden set, systémem základních skupin a následných vyřazovacích bojů. Přesný systém turnaje i pravidla hry budou upřesněny v den turnaje před losováním. Hlavní cenou je zapůjčení sportovního vozu Ford Mustang. Zajištěn je i doprovodný program pro nehrající hosty.

Neformální akce je postavena na pohodové atmosféře, posilování dobrých vztahů a kvalitním doprovodném programu, opírajícím se o skvělá vína a specifickou gastronomii. Nebudou chybět grilované speciality a opravdu vydatný pitný režim, jehož dodržování je při sportu, a hlavně v horku, důležité. Připraven je i výlet Vinobusem s několika degustačními zastávkami. Akce bude zakončena slavnostním galavečerem.

Tenisové mistrovství ČR vinařů 2018 – program

8:30 prezence hráčů / rozpinkání
9:30 zahájení turnaje
10:00 průběžné celodenní občerstvení
10:00 start doprovodného programu pro partnerky / partnery
18:00 závěr turnaje
19:30 slavnostní vyhlášení výsledků – degustace, raut, hudba, volná zábava

Kontakt pro zájemce je na www.svcr.cz.

Ověřeno MonsterInsights