Spolek VOC Znojmo zahájil charitativní prodej archivních vín

Spolek VOC Znojmo zahájil charitativní prodej archivních vín

Spolek VOC Znojmo mimořádně uvolnil do prodeje archivní vína, která nejsou na volném trhu běžně k dostání. K dispozici jsou od každého vína vždy jen dvě lahve. Výtěžek poputuje na dobrou věc, do Dětského centra Znojmo. Spolek tak oslaví 10. narozeniny svého Festivalu vín VOC Znojmo.

„Z 10. ročníku festivalu máme obrovskou radost, proto bychom rádi rozradostnili někoho dalšího. S vinaři proto přicházíme s myšlenkou exkluzivního prodeje našich archivních vín, které jinde již nejsou k dostání. Navíc i v tomto mimořádném prodeji jsou vína jen v omezeném množství, a tak doporučujeme s nákupem neotálet,“ říká předseda spolku VOC Znojmo František Koudela.

Každý, kdo si zakoupí lahev archivního vína VOC Znojmo, obdrží společně s lahví speciální certifikát. „Chceme tímto alespoň symbolicky poděkovat všem, kteří se zapojí do naší charitativní akce a podpoří tak spolu s námi dobrou věc,“ dodává Koudela. „Vybírejte a potěšte se výjimečnými víny, která vám ukážou svůj potenciál a vyzrálost,“ nabádá Koudela.

Vína, která uvolnil spolek VOC Znojmo do charitativního prodeje

Do prodeje putuje 14 vín. Jednotná cena za lahev je 1 500 Kč. Prodej probíhá ve spolupráci s e-shopem Vinotrh.cz (charitativní akce VOC Znojmo je na www.vinotrh.cz/charita). Akce bude ukončena 7. května nebo vyprodáním vín. Výtěžek bude předán Dětskému centru Znojmo 8. května přímo na Festivalu vín VOC Znojmo.

„Je nám ctí, že si spolek VOC Znojmo vybral pro realizaci tohoto charitativního projektu právě náš portál se znojemskými víny, kde se snažíme nabídku vín obohatit začleněním aktuálního dění ve Znojemské vinařské podoblasti,“ uvedla Petra Pokorná, manažerka Vinotrh.cz

zdroj/foto: VOC Znojmo

Ověřeno MonsterInsights