Online rezervace novinkou letošní sezóny Vinobusu

Online rezervace novinkou letošní sezóny Vinobusu

Novinkou pro letošní rok je možnost online rezervace místa ve Vinobusu VOC Znojmo. Na padesátikilometrový okruh po vinařsky zajímavých místech ze Znojma vyjíždí ve třech časech – 10:00, 13:50 a 17:15 hodin. V květnu jezdí o sobotách a státních svátcích, od 1. června do 15. září pak každý den kromě nedělí.

Online rezervace Vinobusu VOC Znojmo

„Po tomto lidé velmi volali. Jsme rádi, že se nám rezervační systém pro letošek podařilo spustit,“ říká předseda VOC Znojmo František Koudela.

O co konkrétně se jedná? Vinobus je ideálním prostředkem pro poznávání regionu, ať už na kole, nebo pěšky. Vinobus má totiž i přívěs na 20 kol. Na padesátikilometrovém úseku má 13 zastávek. Je také možné pronajmout si jej i individuálně například na firemní nebo větší rodinné akce. Online rezervace a další info je na stránce www.vinobus.cz.

„Vystoupit nebo realizovat si svůj vlastní program můžete na kterékoli z třinácti zastávek. Za další tři hodiny se vám nabízí možnost do Vinobusu opět nastoupit a pokračovat na plánované trase,“ dodává Koudela.

Vinobus nabízí také možnost degustace

Ze Znojma se autobus vydává do jeho okolí, projíždí vinicemi. Účastníkům umožňuje toulat se sklepními uličkami a zavítat do několika vinařství. Na vybraných zastávkách nabízí také možnost degustace. Takových zastávek je celkem sedm: Loucký klášter, Nový Šaldorf, Hnanice, Chvalovice, Lampelberg, Vrbovec a v rámci poslední jízdy i v Dobšicích.

„Po celou dobu cesty vám bude k dispozici vyškolený průvodce, který vás seznámí nejen s tipy na výlety do okolí nebo místopisem, ale bude i rádcem při výběru vín,“ doplňuje Koudela.

Vinobus VOC Znojmo je realizován za podpory Jihomoravského kraje, města Znojma, obcí Chvalovice, Vrbovec, Havraníky a Šatov a za podpory Vinařského fondu.

foto: VOC Znojmo

Ověřeno MonsterInsights