Moët & Chandon na KVIFF podporuje nadační fond AutTalk

Moët & Chandon na KVIFF podporuje nadační fond AutTalk

Francouzský výrobce šampaňského Moët & Chandon na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2018 (KVIFF) otevřel Moët Summer Lounge. Po dobu festivalu zde bude probíhat fundraisingová akce na podporu nadačního fondu AutTalk Kateřiny Sokolové.

Country manager společnosti Moët & Chandon, Ján Kotúč v Moët Summer Lounge přivítal známé osobnosti české kultury a další hosty, kteří svou přítomností podpořily záměr získat během filmového festivalu finanční prostředky na podporu nadačního fondu AutTalk Kateřiny Sokolové. Činnost fondu krátce představila právě jeho zakladatelka. Poté vyzvala prezidenta festivalu Jiřího Bartošku, aby tradiční rituál hollywoodských hvězd Toast for a Cause, tedy „Přípitek pro dobrou věc“, osobně zahájil. Do podpory nadace se mohou během festivalu zapojit i významné osobnosti, které neměly možnost se setkání zúčastnit; hlavně i samotní filmoví fanoušci, návštěvníci festivalu.

Kateřina Sokolová, Jiří Bartoška a Ján Kotúč
Kateřina Sokolová, Jiří Bartoška a Ján Kotúč

Moët Summer Lounge je chill-out místem, které festivalové návštěvníky v následujících dnech ochladí bublinkami Moët Ice Impérial. Poskytne ale i neopakovatelnou atmosférou neobyčejného lounge baru, přímo v centru dění.

Toast for a Cause na KVIFF

Při slavnostním otevření proběhl tradiční rituál hollywoodských hvězd „Toast for a Cause“; tedy „Přípitek pro dobrou věc“, kterého se ujal prezident festivalu Jiří Bartoška. „Cílem této filantropické aktivity je podpořit nadační fond AutTalk, který pomáhá lidem trpícím autismem. Za každou slavnou osobnost, která přijde do Lounge v průběhu festivalu a připije na dobrou věc, přispěje Moët finanční částkou nadačnímu fondu Kateřiny Sokolové 5 000 Kč,“ vysvětluje Ján Kotúč.

„Je pro nás velikou ctí, že ‚Přípitek na dobrou věc‘ je tento rok věnovaný právě lidem s diagnózou poruchy autistického spektra; právě pro naši nadaci. Ač by se mohlo na první pohled zdát, že jde jen o běžné spojení modelky s charitou, zdání klame,“ komentuje své aktivity Kateřina Sokolová. A dodává: „Můj mladší bratr Radovan je autista. Pro mne a mého otce byla jeho diagnóza obrovským impulzem k tomu, abychom začali pomáhat nejen jemu, ale i ostatním, kterých se problematika autismu bytostně týká.“

Mezi prvními podpořili Toast for a Cause mimo jiné Alena Mihulová s dcerami, Jiří Dvořák či Pavol Habera. Přidaly se i například Daniela Peštová, Vlastina Svátková nebo Hana Vagnerová. Přispět nadačnímu fondu AutTalk mohou také všichni návštěvníci karlovarského festivalu, kteří si během festivalového týdne po vzoru slavných herců vychutnají v Moët Summer Lounge šampaňské Moët & Chandon. Zakoupení elegantní lahvičky Moët Mini (0,2 l) přinese fondu AutTalk počet korun odpovídající počtu ročníků KVIFF, tedy 53 Kč. Na prodej je však i ikonická podepisovaná lahev o objemu 6 litrů. Tu jako každý rok poctí svým podpisem přítomné filmové hvězdy. Lahev je určená pro toho, kdo podpoří nadaci AutTalk největší částkou.

Nejpopulárnější šampaňské na světě Moët & Chandon je oficiálním šampaňským 53. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

zdroj: Protext

Ověřeno MonsterInsights