Jihoafrické vinařství Spier nově v nabídce Zebra Wines

Jihoafrické vinařství Spier nově v nabídce Zebra Wines

Jihoafrické vinařství Spier leží v proslulém vinařském centru Stellenbosch přibližně 40 km od Kapského Města. Oblast je díky kopcovitému terénu a blízkosti Atlantského oceánu pro pěstování vinné révy ideální. Samotné vinařství Spier představuje třísetletou tradici výroby vína. Červená vína 21 Gables Cabernet Sauvignon 2014, Seaward Shiraz 2015 či speciální jihoafrickou odrůdu Pinotage v podobě Seaward Pinotage 2016 nabízí nový specializovaný obchod Zebra Wines.

Jihoafrické vinařství Spier

Vinařství Spier, poblíž města Stellenbosch, je jednou z nejstarších vinařských farem v Jižní Africe, s historií datovanou až do roku 1692. Tehdy to byl německý voják Arnoud Jansz, který na farmě vysadil poprvé vinnou révu a stal se jedním z průkopníků celého jihoafrického vinařství. Spier patří k vůdčím značkám slavné vinařské historie celé oblasti. Jejich vína patří mezi nejvíce oceňovaná v zemi. Vinařství je součástí obrovského hospodářství, nabízejícího restaurace, hotel, lázně, konferenční centrum, umělecké studio, farmu, pekařství či udírnu. Samozřejmostí je celá řada volnočasových programů a aktivit.

Vinařství Spier, Jižní Afrika
Vinařství Spier, Jižní Afrika

Na trhu s prémiovými víny se objevila Zebra Wines. Nový specializovaný e-shop je zaměřený na kvalitní produkci z tradičních vinařství v Jižní Africe. Chce českým milovníkům vín zprostředkovat nevšední, exotickou chuť odrůd pěstovaných ve vyhlášených oblastech, zejména v okolí Kapského Města. V průběhu roku plánuje svůj sortiment jednak doplnit o bílé odrůdy a jednak také postupně rozšiřovat o kvalitní vína z dalších vyhlášených vinařských farem.

Více na www.zebrawines.cz.

Ověřeno MonsterInsights