Global Wines & Spirits otevřel sedmou kamennou prodejnu

Global Wines & Spirits otevřel sedmou kamennou prodejnu

Distributor vín a destilátů Global Wines & Spirits otevřel sedmou kamennou prodejnu v České republice. K pěti pražským a jedné brněnské pobočce přibyla 8. dubna v hlavním městě prodejna na náměstí Míru. Zákazníci se mohou těšit na exkluzivní nabídku sortimentu, odborné poradenství a také pravidelné degustace.

Všichni milovníci vína a destilátů mohou od dubna navštívit novou pražskou pobočku Global Wines & Spirits, jejíž distributor je zároveň provozovatelem jednoho z největších e-shopů s alkoholem. Internetový obchod s téměř dvacetiletou tradicí, který má ve své nabídce na 2 500 vín a destilátů, bude doplňovat již šestá pobočka v hlavním městě.

„V nové prodejně budeme pokračovat v naší dlouhodobé strategii, která se soustředí především na kontakt se zákazníkem. Chceme, aby se lidé nebáli výběru vína; a proto jim podáváme ty nejkomplexnější informace tak, aby byli se svým nákupem spokojení,“ řekl marketingový ředitel společnosti Kamil Gruncl.

Obchod bude, tak jako ostatní pobočky, pořádat pravidelné degustace pro veřejnost. Každý týden mohou zákazníci přijít na kamennou prodejnu ochutnat vína exkluzivních domácích i světových značek, které se profilují svou chutí a kvalitou. Na internetových stránkách společnosti pak zájemci každý týden najdou aktuální výběr degustovaných vín. Prodejna je otevřena od 8. dubna 2019 na vinohradské adrese náměstí Míru 820/9 v Praze. Je dostupná každý všední den od 10 do 20 a v sobotu od 9 do 13 hodin.

Ověřeno MonsterInsights