Zámecké vinobraní Domousnice 2018

View Calendar29. 9. 2018 11.00 - 21.00


Domousnice, zámek Domousnice

Address:
Domousnice 1, 294 48 Domousnice, Česko

Zámecké vinobraní Domousnice 2018. Na konci září se opět v Domousnici na zámku uskuteční již 5. ročník Zámeckého vinobraní, tentokrát již od 11.00 do 21.00 hod.

Naše vinařství v této netradiční vinařské oblasti obhospodařuje 7 hektarů vinic, z jejichž hroznů pak vyrábíme vysoce kvalitní vína. Opět nabídneme návštěvníkům bohatý kulturní program, notoricky známý červený burčák ze zweigelu, domousnická vína a vybrané pochoutky a produkty od regionálních výrobců. Jak je u nás zvykem, těšit se můžete na stálé prodejce, ale také řadu nových, kteří u nás budou poprvé a zapadají tak do našeho jedinečného konceptu celého vinobraní.

Z kulturního programu se můžete těšit na zcela novou a velmi zajímavou kapelu Martina Ševčíka, která Vám zpříjemní Váš zážitek. Pro vinohradnické nadšence máme ve stanovených časech připravenu prohlídku části vinohradu s průvodcem. V krátkosti se dozví o pěstování révy v našich podmínkách a užívaných technologiích k obhospodařování vinohradu. Milovníky projížděk potěšíme projížďkou v koňském kočárovém spřežení po parku.

Každá dospělá vstupenka je slosovatelná a proto v průběhu dne vylosujeme několik šťastlivců. Ti získají velmi lákavé dárečky nejen z našeho vinařství.

U nás na vinobraní panuje hlavně přátelskou a milá atmosféra, která zaručuje pohodově strávený sobotní den. Věříme, že i když nám počasí nebude tolik přát, na náladě to nic nezmění.

Věříme, že ani letos si nenecháte tento slavnostní den ujít!

Zámecké vinobraní Domousnice 2018 – 5. ročník


Ověřeno MonsterInsights