Za kounickou Frankovkou 2018

View Calendar26. 5. 2018 11.00 - 19.00


Dolní Kounice, okolní obce

Address:
Masarykovo nám. 63/5, 664 64 Dolní Kounice, Česko

Za kounickou Frankovkou 2018. Dne 26. 5. 2018 se od 11 hodin opět otevřou pro všechny návštěvníky sklepy a nalévací místa v Dolních Kounicích, Moravských Bránicích, Nových Bránicích a Trboušanech. Na každém stanovišti budete moci ochutnat krom naší jedinečné Frankovky i další pěkná vína od místních vinařů.

V letošním ročníku pro Vás připravujeme 20 stanovišť. Novinkou tohoto ročníku bude zavedení platebního čipového systému. Díky pěkné malebné krajině mezi jednotlivými obcemi, je toto putování vhodné i pro vyznavače turistiky a cyklistiky, kteří mohou během ochutnávání poznat historické město Dolní Kounice, údolí řeky Jihlavy a nádherné vinice mezi jednotlivými obcemi.

Cena vstupenky 250 Kč. Zahrnuje: sklenička, kapsička, mapka, doprava mezi obcemi, drobné občerstvení, vratná záloha 50 Kč na čip. Prodej vstupenek ve všech vinařských obcích. Víno se nalévá za Franky. 1 Frank = 0,5 dcl, hodnota 1 Franku je 10 Kč. Franky je možno dobít na pokladnách.

Návštěvníci se zde mohou seznámit s vinaři, promluvit si s nimi o jednotlivých vínech, poslechnout si příběhy těchto vín a navázat mezi sebou přátelské vztahy, které mohou v budoucích letech dále utužovat. To je podstatou naší akce Za Kounickou Frankovkou, kde se nejen ochutnávají výborná vína od místních vinařů, ale navazují se zde i přátelské vztahy mezi vinaři a návštěvníky.

Za kounickou Frankovkou 2018 – 3. ročník


Ověřeno MonsterInsights