Wine Prague 2022

Wine Prague
View Calendar10. 5. 2022 10.00 - 11. 5. 2022 17.00

YACHT, s.r.o.

Phone:
+420 777 722 134Praha, výstaviště Letňany PVA EXPO

Address:
Beranových 667, 199 00 Praha-Letňany, Česko

Wine Prague 2022. Mezinárodní veletrh vína pro profesionály a odbornou veřejnost Wine Prague opět přináší do Prahy profesionální prostředí a podmínky pro obchod s vínem a navazování odborných kontaktů.

Základem úspěšného veletrhu s vínem, tak jak je známe ze zahraničí, jsou moderní a dobře dostupné veletržní prostory s dokonalým servisem a všemi potřebnými službami; stejně tak jako rozsáhlá marketingová podpora akce i zúčastněných firem.

Mediální podpora veletrhu partnerským časopisem WINE & Degustation a dalšími médii je zárukou kvalitní informovanosti návštěvníků i dobré prezentace vystavovatelů.

Doprovodný program ve třech nezávislých degustačních a prezentačních sálech. To dává možnost sofistikovaně prezentovat vína domácím i zahraničním zájemcům při horizontálních či vertikálních degustacích.

Spokojenost vystavovatelů i návštěvníků především z řad profesionálů v obchodě s vínem a množství uzavřených kontraktů napovídají, že veletrh Wine Prague potvrdil své výsadní postavení největší a nejdůležitější vinařské akce v ČR; a současně významného veletrhu vína i ve střední Evropě. Veletrh Wine Prague tak je událostí, kterou by si žádný profesionál z oboru ani poučený milovník vína neměl nechat ujít.

Cena vstupenky: 990,- Kč

Místo konání: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 18 - Letňany

Datum konání: 10. 5. - 11. 5. 2022

Otevírací doba:

  • 10. 5. 2022 - 10.00 – 18.00
  • 11. 5. 2022 - 10.00 – 17.00

 

Wine Prague 2022 – 6. ročník

Mezinárodní veletrh vína Wine Prague přináší do Prahy profesionální prostředí a podmínky pro obchod s vínem a navazování odborných kontaktů, jaké jsou obvyklé ve světě. Základem jsou moderní a dobře dostupné veletržní prostory s dokonalým servisem a všemi potřebnými službami, několik samostatných degustačních místností i tým zkušených odborníků pro rozsáhlé i komorní degustace, semináře a prezentace.

Atraktivita a strategická pozice Prahy jako místa pro oslovení klientů celé střední a východní Evropy je více než zřejmá. Praha se v posledních letech stala dějištěm mnohých úspěšných degustací či prezentací legendárních vín a vinařství. Za ně by se nemusela stydět žádná světová metropole. To jen dokazuje trvale rostoucí zájem českých konzumentů o kvalitní vína z celého světa. Pro české a moravské vinaře je Praha již mnoho let největším domácím trhem. A tento veletrh jim otevře dveře k novým zákazníkům na poli obchodu i gastronomie nejen z České republiky; díky aktivní propagaci veletrhu také v zahraničí i v dalších, pro tuzemské vinaře atraktivních zemích. Rozsáhlá mediální podpora veletrhu partnerským časopisem WINE & Degustation a dalšími médii je zárukou kvalitní informovanosti návštěvníků i rozsáhlé prezentace vystavovatelů.

Ohlédnutí za mezinárodním veletrhem Wine Prague 2019