Vinománie 2018

View Calendar25. 5. 2018 10.00 - 2. 6. 2018 20.00


Brno, nám. Svobody

Address:
nám. Svobody, Brno-město, 602 00 Brno-Brno-střed, Česko

Přehlídka moravských vín – Vínománie 2018 představí na náměstí Svobody nabídku kvalitních vinařství a doplní ji řemesla a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty.
Akce je součástí festivalu zábavy pořádaného v rámci mezinárodní přehlídky ohňostrojů STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS v produkci společnosti SNIP & CO.

Vínománie, která je podporována Vinařským fondem ČR, nabídne výběr tichých i šumivých vín. Stánky budou v provozu každý den od 10:00 hod. minimálně do 20:00 hod., dále pak dle zájmu návštěvníků až do 22:00 hod. Degustace se budou kupovat přímo u vinařských stánků, běžné degustované množství bude 0,5 dcl. Pro komfortní degustaci budou zajištěny degustační sklenice s atraktivním potiskem a vyplachovačky sklenic.

DEGUSTACE VÍNA Z 18 VINAŘSTVÍ – k degustaci je připraveno více než 200 druhů vín

PŘEDSTAVUJEME VINAŘSTVÍ
VINAŘSTVÍ VAVŘÍČEK, VINSELEKT MICHLOVSKÝ, VINAŘSTVÍ RAUŠ, VINAŘSTVÍ MICHNA, TEMPLÁŘSKÉ SKLEPY ČEJKOVICE, VÍNO HRUŠKA, VINAŘSTVÍ LAHOFER, RODINNÉ VINAŘSTVÍ KOŠUT, VINAŘSTVÍ VAJBAR KOBYLÍ, RAJHRADSKÉ KLÁŠTERNÍ, VINAŘSTVÍ BUKOVSKÝ, VINAŘSTVÍ PAVLICA, VINAŘSTVÍ PRŮDEK, VINAŘSTVÍ LUKÁŠ HLINECKÝ, VÍNO SÝKORA ČEJKOVICE, RODINNÉ VINAŘSTVÍ VEVERKA, POLIVKA WINERY, PÁLAVSKÉ VINOHRADY.

Tržiště doplní samozřejmě stánky s řemeslným a dárkovým zbožím a stánky s občerstvením.

Akci budou zpestřovat hudební a taneční skupiny, které byly schopny dodržet hlukové omezení, a to každý den cca od 16:00 do 21:00 hod. Nebudou chybět folklórní soubory, cimbálky a lidoví hudebníci. Na mimořádný program se pak mohou návštěvníci těšit hned 25. 5. 2018, kdy na náměstí Svobody v rámci festivalu zábavy proběhne Den Policie České republiky (slavnostní defilé a koncert k policejnímu mistrovství v jízdě na koni na nám. Svobody v čase cca 14–17 h).

Vinománie 2018


Ověřeno MonsterInsights