Vinobraní u Máchova jezera a zábavné odpoledne pro děti 2018

View Calendar2. 9. 2018 13.00 - 18.00

hotel Port

Phone:
+420 487 809 711Doksy, hotel Port

Phone:+420 487 809 711
Address:
Valdštejnská 530, 472 01 Doksy, Česko

Vinobraní u Máchova jezera a zábavné odpoledne pro děti 2018. Neděle 2. září od 13.00 hod. Bílý, růžový burčák a vybraná vína z Château Valtice, ale i vína z vinařství Kovacs. Velká dětská soutěž a tombola o atraktivní ceny, okružní plavby lodí Máj, dvě kapely, dětské divadlo Minor a řada dalších atrakcí pro celou rodinu. Vstup na akci i představení ZDARMA.

Závěr letní sezóny u Máchova jezera již tradičně patří Vinobraní v areálu hotelu Port. Návštěvníky letos čeká již sedmý ročník, a to v neděli 2. září od 13 hod. Hlavní partner akce, Chateau Valtice - Vinné sklepy Valtice, bude opět prodávat bílý i růžový burčák a vybraná vína z vlastní produkce, ale i z Vinařství Kovács.

Atmosféru zpříjemní moravská cimbálová muzika Fjertůšek, kterou pravidelně prostřídá místní skupina Vosty Band, a to až do večerních hodin. Občerstvení bude jako vždy zajišťovat tým kuchařů a číšníků z Hotelu Port a tentokrát poprvé i zemědělská společnost ZOD Brniště. Tento největší chovatel krocanů a krůt v České republice přiveze na akci nejen svůj catering Krůtí Chef, ale i interaktivní dílničky se zemědělskou tématikou.

Další program

Na okružní plavby po Máchově jezeře bude od hotelového mola jednou za hodinu vyplouvat výletní loď Máj a plavby budou zcela zdarma.

Na děti opět čeká velká dětská soutěž s osmi soutěžními úkoly. Soutěž vyvrcholí tombolou, ve které budou hned dvakrát za odpoledne losovány soutěžní kartičky. Vylosovaní vyhrávají nejen dětskou, ale i atraktivní dospěláckou cenu pro svůj doprovod.
A bez povšimnutí dozajista nezůstane ani soutěž pro dospělé v tahání koštýřem, která na hlavním pódiu proběhne pod taktovkou Chateau Valtice.

Již tradiční součástí programu je i dětské divadelní představení, které zahraje divadlo Minor z Prahy. Doveze novinku letošního roku, představení Mimino.

Ani letos nebudou chybět jedinečné mražené ovocné speciality a další produkty značky Dione; již tradičně je bude po celou dobu akce nabízet za symbolické ceny. A pro děti možná zcela zdarma, pokud se zapojí do další soutěže na stánku Dione.

Již potřetí se Vinobraní účastní časopis S dětmi v Praze se spřízněným vydavatelstvím Krásné časy. S autorkou oblíbeného Domácího rodinného kalendáře Petrou Cífkovou si nejen) děti budou moci vytvořit vlastní linoryty jako památku na nevšední odpoledne na konci prázdnin.

Vstup na akci i představení ZDARMA.

Vinobraní u Máchova jezera a zábavné odpoledne pro děti 2018 – 7. ročník


Ověřeno MonsterInsights