Víno, víno, víno… v Moravské Nové Vsi 2019

Jarní otevřené sklepy Moravská Nová Ves 2019, v Moravské Nové Vsi 2019
View Calendar28. 6. 2019 - 8. 9. 2019 Celý den


Moravská Nová Ves, sklepní uličky Výmol a Zátiší

Address:
Výmol, 691 55 Moravská Nová Ves, Česko

 

Víno, víno, víno… v Moravské Nové Vsi 2019. Jednotlivá vinařství sdružená ve Vinařském spolku Moravská Nová Ves otevřou v letních měsících své vinné sklepy veřejnosti, a to vždy v pátek a sobotu v době od 16.00 do 20.00 hod. a v neděli od 14.00 do 18.00 hod. Jiný termín je možný po dohodě s vinařem. Službukonající sklepy budou označeny a zveřejněny na webu a na infotabulích.

Pro všechny ubytované i projíždějící návštěvníky, pro všechny turisty, cykloturisty nebo prázdninové návštěvníky, pro domácí i přespolní milovníky dobrého moravského vína si vinaři sdružení ve Vinařském spolku Moravská Nová Ves připravili novinku pro letošní letní sezónu Služby otevřených sklepů s cílem umožnit Vám ochutnat víno přímo u vinaře v jeho vinařství nebo vinném sklepě bez předcházejícího ohlášení nebo objednání, prostě pouze na základě aktuální chuti a nálady.

Degustace jsou vedeny vinařem, rozsah lze vždy sjednat individuálně podle aktuální nabídky vín v jednotlivých sklepech. Degustační sousto je v ceně, v obci je možnost stravování i ubytování. V základní ceně 100,- Kč za osobu je zahrnut vstup do prostor vinaře a ochutnání minimálně 6 vzorků vín z aktuální nabídky. Vše ostatní už je ponecháno na dohodě mezi vinařem a návštěvníkem. Pro účely degustace se za jeden vzorek považuje 0,5 dl vína. Skleničky budou k dispozici u jednotlivých vinařů a nejsou v ceně degustace.

Víno, víno, víno… v Moravské Nové Vsi 2019


Ověřeno MonsterInsights