Vinařství Dog in Dock Veselí nad Moravou

View Calendar11. 12. 2018 18.30 - 21.00


Praha, Viniční altán

Address:
Havlíčkovy sady 1369, 120 00 Praha 2, Česko

Vinařství Dog in Dock Veselí nad Moravou. Velkou premiéru bude mít ve Viničním altánu nové, velmi dynamické vinařství z Veselí nad Moravou.

První láhve vína značky Dog in Dock spatřily světlo světa v dubnu 1etošního roku Výroba vína je součásti ambiciózního projektu kulturně-vzdělávacího vinařského areálu u přístavu na Baťově kanálu ve Veselí nad Moravou, s jehož výstavbou se začne v roce 2019. Mimochodem, tento areál bude kombinovat vzdělávací, reprezentační a degustační prostory včetně občanské vybavenosti s volnočasovým využitím. Ale zpět k vínu. Vína Dog in Dock pocházejí ze dvou tratí ležících necelých 40 kilometrů západně od Veselí nad Moravou. Jde o trať Maliny v Archlebově a Nové Hory v Žarošicích.

Na premiérové degustaci ochutnáte deset vín z ročníků 2016 a 2017. Z loňské sklizně to bude Sylvánské zelené, Chardonnay, Pinot Blanc, Ryzlink rýnský, Pinot Gris a Zweigeltrebe rosé. O rok starší pak budou Chardonnay, Ryzlink rýnský, Pinot Gris a Frankovka. Přechutnat můžete také vinný mošt Pinot Gris 2018. A ještě jedna informace, především pro pravidelné návštěvníky Viničního altánu. Jednatel vinařství Tomáš Zbořil, který vína na degustaci vybral, prezentoval před několika lety ve Viničním altánu svá vína ze Zarazického vinařství ve Veselí nad Moravou. Po degustaci si budete moci tato atraktivní moravská vína zakoupit, nebo objednat za sklepní ceny.

Cena této a všech dalších ochutnávek činí pouhých 150 Kč.

Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na tel.:
224 262 861 (prac. dny 8-16 hod.)
602 395 482 (v ostatní době)
nebo e-mailem na info@vinicni-altan.cz

Vinařství Dog in Dock Veselí nad Moravou


Ověřeno MonsterInsights