Slavnosti vína a burčáku Klimkovice 2019

Slavnosti vína a burčáku Klimkovice
View Calendar5. 10. 2019 09.00 - 22.00


Klimkovice, zámek

Address:
Zámecká 20, 742 83 Klimkovice, Česko

 

Slavnosti vína a burčáku Klimkovice 2019. Slavnosti vína a burčáku se již pojedenácté uskuteční před zámkem v Klimkovicích. Tradiční akce, která propaguje moravská vinařství a jejich produkty, probíhá souběžně s Farmářskými trhy a stala se nedílnou součástí kulturního a společenského života v lázeňském městě.

Pro návštěvníky bude připraven bohatý kulturní program (živá hudba, vystoupení místního pěveckého a tanečního sdružení, soutěže pro děti i dospělé). V nabídce bude několika druhů moravského burčáku dovezeného od vinařů se kterými dlouhodobě spolupracujeme, výběr kvalitních moravských vín a gastronomické speciality

Akce je tradičně pořádána společně s městem Klimkovice a místními zájmovými spolky (Centrum volného času Mozaika, Klimkovické Pjenice, aj.). Nebude chybět ani program pro děti (nafukovací atrakce, dětské hry a soutěže, střelba z luku, malování na obličej, apod.).

Akce probíhá od 9.00 hod. do 22.00 hod. Očekávaná účast cca 500 návštěvníků.

Hlavním organizátorem je Zámecký vinný sklep Klimkovice, který dlouhodobě pořádá akce za účelem zvyšování kultury pití vína a znalostí o víně a vinařích.

Slavnosti vína a burčáku Klimkovice 2019


Ověřeno MonsterInsights