Škola sabrage – sekání sektů

View Calendar22. 12. 2018 16.00 - 19.00

Kamil Prokeš s.r.o.

Phone:
+420 776 029 080Velké Pavlovice, Hlavní 46

Address:
Hlavní 462/46, 691 06 Velké Pavlovice, Česko

Škola sabrage - sekání sektů. Zveme Vás do školy sabrage pod vedením trojnásobného mistra z Mezinárodního mistrovství v sekání sektů.

Chcete se naučit otevřít láhev sektu zajímavým způsobem? Láká Vás adrenalinový zážitek? Máte rádi bublinky? Využijte osobního tréninku od trojnásobného mistra Kamila Prokeše… a odcházejte s novým umem, se kterým se můžete blejsknout na rodinné oslavě, večírku, Silvestru a jiných akcích, kde jsou k dispozici kvalitní bublinky.

Pro velký zájem o tuto příjemnou bublinkovou akci, uspořádáme pro Vás tento rok ještě jednu!

Co je to vlastně sabrage? Odseknutí hrdla láhve sektu, který je vyroben tradiční metodou kvašením v láhvi. Sekat budeme nejenom šavlí, ale i skleničkou, podšálekem, golfovou holí, mobilním telefonem, lyží, popelníkem a vším, co je po ruce na oslavách.

Akce se bude konat v sobotu 22.12.2018 od 16 h.

Cena vstupenky je 400 Kč (cena zahrnuje lahev sektu pro sabrage a občerstvení). Na místě je také možnost zakoupení dalších lahví pro intenzivní trénink.

Jelikož je kapacita omezena, rezervace je nutná. Svoji účast prosím hlaste na email info@kamilprokes.cz a my Vám pošleme bližší informace.

Na místě budou k zakoupení i ostatní produkty Kamil Prokeš vinařství.

Těšíme se na Vás.

Petra a Kamil

Škola sabrage - sekání sektů


Ověřeno MonsterInsights