Řízená degustace vín – Vinařství Nepraš & Co., Pavlov

Řízená degustace vín - Vinné sklepy Valtice
View Calendar10. 2. 2022 18.00 - 20.00


Brno, Vinný sklep Moravské banky vín

Address:
Hlinky 42/106, Pisárky, 603 00 Brno-Brno-střed, Česko

Řízená degustace vín – Vinařství Nepraš & Co., Pavlov. Zveme vás na řízenou degustaci vín s možností objednávky za zvýhodněné ceny pro tuto akci. Vína vám budou představena přímo vinařem. Čas zahájení: 18.00 hod. – prosíme o dodržení tohoto času.

Po ukončení degustace se můžete posadit v zadní části sklepa, objednat vína z naší sklepní nabídky a ochutnat náš tatarský biftek.

Místo: Vinný sklep Moravské banky vín, Hlinky 106, Brno

Čas zahájení: 18,00 hodin - prosíme o dodržení tohoto času

Konzumační lístek: 300,- Kč
Při odběru 3 a více lahví poskytneme slevu 80,- Kč z ceny vína

Reservaci potvrďte prosím na:
email: bankavin@bankavin.cz nebo telefonicky: 543248107

Práci vinaře oceníte nejlépe tím, že si na této akci objednáte min. 3 láhve vína a tím obdržíte i slevu.

Objednaná vína vyzvednete v naší vinotéce na Hlinkách 88, Brno. Pokud není na degustaci upřesněno jinak, jsou k odběru automaticky 14. dnů po té akci. Pokud by jste chtěli víno dovést přímo domů, je nutno objednat dopravu přímo na akci. /doprava je zpoplatněna.

TĚŠÍME SE NA VAŠÍ NÁVŠTĚVU

Řízená degustace vín – Vinařství Nepraš & Co., Pavlov

Moravská banka vín vznikla jako obchodní divize firmy ORIONREAL spol. s r.o. již v roce 1993 a pro své klienty a příznivce od té doby zajišťuje široký servis spojený s vinařstvím, kulturou vína a gastronomií.

Ve své činnosti se snažíme propojit dlouholetou tradici moravského vinařství a pohostinnost s nejnovějšími trendy a poznatky evropského i světového vinařství a službami spojenými s konzumací a poznáním vína. Prodej vína úzce propojujeme s gastronomií, školeními o víně, řízenými degustacemi a cestami za vínem po Evropě i po celém světě.

Řízené degustace:

Každý měsíc pořádáme v našich prostorách ochutnávky cca pro 200 klientů, kde prezentujeme jednotlivá moravská vinařství i dodavatele zahraničních vín. Ročně mohou naši klienti ochutnat více než 900 různých vzorků vín.

Tradici pravidelných čtvrtečních ochutnávek jsme započali již v roce 1998 a od té chvíle měli naši stálí klienti možnost ochutnat více než 10.000 vín.

Kalendář vinařských akcí


Ověřeno MonsterInsights