Řízená degustace vín Dog in Dock v Brně

Vinný sklep Moravské banky vín
View Calendar2. 3. 2023 18.00 - 21.00


Brno, Vinný sklep Moravské banky vín

Address:
Hlinky 42/106, Pisárky, 603 00 Brno-Brno-střed, Česko

Řízená degustace vín Dog in Dock v Brně. Zveme Vás na řízenou degustaci vín s možností objednávky za zvýhodněné ceny pro tuto akci. Vína Vám budou představena přímo vinařem.

Po ukončení degustace si můžete objednat vína z naší sklepní nabídky a ochutnat náš tatarský biftek.

Místo: Vinný sklep Moravské banky vín, Hlinky 106, Brno
Čas zahájení: 18,00 hodin – prosíme o dodržení tohoto času
Konzumační lístek: 350,- Kč

Při odběru 3 a více lahví poskytneme slevu 80,- Kč z ceny vína

Reservaci potvrďte prosím na: email: bankavin@bankavin.cz nebo telefonicky: 602 515 861
Práci vinaře oceníte nejlépe tím, že si na této akci objednáte min. 3 láhve vína a tím obdržíte i slevu.

Objednaná vína vyzvednete v naší vinotéce na Hlinkách 88, Brno. Pokud není na degustaci upřesněno jinak, jsou k odběru automaticky 14. dnů po té akci. Pokud by jste chtěli víno dovést přímo domů, je nutno objednat dopravu přímo na akci. /doprava je zpoplatněna.

TĚŠÍME SE NA VAŠÍ NÁVŠTĚVU

Řízená degustace vín Dog in Dock v Brně

VINAŘSTVÍ DOG IN DOCK
Jsme mladým vinařstvím ze Slovácka. Sídlíme ve Veselí nad Moravou, v těsné blízkosti oblíbené turistické destinace Baťova kanálu.

Naší filozofií je výroba vína v harmonii s přírodou. Používáme ty nejmodernější technologie, které jsou co nejšetrnější k hroznům. Zároveň vycházíme z dlouholeté vinařské tradice na Moravě – díky vinohradům v podhůří Bílých Karpat mají naše vína výjimečný charakter.

Cílem projektu je vybudování moderního kulturně-vzdělávacího vinařského areálu, který bude kombinovat vzdělávací, reprezentační a degustační prostory včetně občanské vybavenosti s volnočasovým využitím.

Zakotvěte s námi!
Areál vinařství Dog in Dock naleznete u přístaviště Baťova kanálu, jedné z nejvyhledávanějších turistických oblastí na jižní Moravě. Samotný areál vinařství se pyšní bohatou historií – nachází se poblíž veselského zámku a najdeme v něm i bývalou zámeckou oranžérii vystavěnou v 18. století. Právě ta je srdcem nově vznikajícího kulturně-vzdělávacího vinařského komplexu. Výroba je v současnosti přemístěna do prostoru v nedalekých Boršicích u Blatnice, už dnes ale stojí v areálu mladý vinohrad, kterým se můžete v létě projít se sklenkou vína.

Kalendář vinařských akcí


Ověřeno MonsterInsights