Putování za víny Brány Čech 2018

View Calendar30. 6. 2018 11.00 - 14.00


Malé Žernoseky, přívoz

Address:
Velké Žernoseky 44, 412 01 Velké Žernoseky, Česko

Putování za víny Brány Čech 2018. Další ročník oblíbené akce, jež účastníky provede údolím Labe, které zdobí vinohrady na historických polohách. Na několika zastávkách ochutnají vína z vinic, které budou mít nadohled. V cíli, který je v letošním roce v Lovosicích, pak bude občerstvení a nedaleko cíle rockový hudební festival.

Putování za víny Brány Čech bude v roce 2018 jiné. Nabídne výhledy v opačném směru, nedaleko cíle v lesoparku Osmička v Lovosicích se pak uskuteční rockový hudební festival Altros. V letošním roce bude start od přívozu v Malých Žernosekách, na trasu je možné vyrazit mezi 11. a 14. hodinou. Při cestě pak bude tradičně možné ochutnat vína z vinic, které budou mít účastníci nadohled.

Cíl pak bude přímo u vody, nedaleko Labe v lesoparku Osmička v Lovosicích. V cíli bude občerstvení a možnost přechutnat všechny vzorky znovu. V další části lesoparku se uskuteční rockový hudební festival Altros. Cíl v Lovosicích má mimojiné umožnit lepší dopravní dostupnost z cíle - více vlakových spojů v železničním uzlu Lovosice. V ceně 250 Kč je ochutnávka přibližně 15 vzorků vín, nosička na skleničku a mapa, vratná záloha za skleničku je 50 Kč.

Putování za víny Brány Čech 2018 – tradiční výlet s ochutnávkou vín podél Labe s výhledy na vinice


Ověřeno MonsterInsights