Online degustace červených vín Vinařství AURORA

Online degustace červených vín Vinařství AURORA 2021
View Calendar13. 2. 2021 20.00 - 21.30

Vinařství Aurora, s.r.o.

Phone:
+420 777 204 451online

Address:
Česko

Online degustace červených vín Vinařství AURORA. 13. února 2021 si můžete ochutnávku vín přímo u vás v obýváku. Okoštujeme společně naše červená vína z ročníku 2019.

Pečlivě jsme je pro Vás vybrali a a starali se o ně celý rok. Jak už je zvykem jsou nefiltrovaná a nečiřená, což u většiny vinařství není zvykem. Všechna si poctivě poležela rok i více v dřevěných dubových sudech. Naše červená jsou výjimečná také tím, že obsahují minimum oxidu siřičitého. Víťa je na něj alergický, takže tyto vína mu skvěle sedí.

Společně je srovnáme, povíme si něco o výrobě a také o dřevěných sudech, rozdílném způsobu výroby oproti bílým vínům a dalších zajímavostech.

Červená kisňa 2019

  • Cabernet Moravia
  • Dornfelder
  • Zweigeltrebe
  • Cabernet Sauvignon
  • Frankovka
  • Merlot

Cena 1 099 Kč

Červená kisňa = krabice 6 vybraných červených vín z našeho vinařství + vstupenka na online degustaci 13. února 2021.

Online degustace červených vín Vinařství AURORA

VINAŘSTVÍ AURORA

Vám nabízí nevšední a originální vína, která vznikají s veškerou péčí, citem a láskou.

Také se klademe důraz na tradici a zkušenost s vínem, kterou nám zde zanechali naši předci. Znamená to, že využíváme řízené kvašení, moderní vybavení a šetrná čerpadla. Na druhou stranu se do vína snažíme co nejméně zasahovat a nepřidávat všechny přípravky, které jsou zrovna moderní. Naše vína jsou proto poctivá, stejně jako naše práce a úsilí, které do nich vkládáme. Největší odměnou pro nás není vítězství na soutěžích, ale spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vrací.

Rádi Vám také zařídíme posezení ve sklípku podle Vašich představ. Máme i vlastní ubytování v Šakvicích v Penzionu jaký svět neviděl. Umíme zařídit také svatby ve sklípku, narozeniny, firemní akce a teambuildingy pro firmy.

Online degustace

Tak jsme zase především doma. Nemůžete jezdit k nám do sklepa a koštovat normálně, jak to máme rádi. Ale nezoufejte, vrhneme se zase na novou várku online degustací a vinařských duelů. My už se těšíme a věříme, že vy taky! A jak to funguje? Vybereš si kisňu, která tě zaujme a objednáš ji nejpozději do středy (včetně). My ji pak nachystáme, zabalíme a pošleme. A vždycky v sobotu ve 20:00 se všichni připojíme na náš facebook na živé vysílání. Kisňu si můžete objednat také později a dívat se na online degustaci ze záznamu.

Kalendář vinařských akcí


Ověřeno MonsterInsights