Online degustace – Bystřický, Smrčka a Syfany

Online degustace - Bystřický, Smrčka a Syfany
View Calendar24. 2. 2021 19.00 - 21.00

Nikola Vespalcová, Degusta

Phone:
+420 727 858 577online

Address:
Česko

Online degustace - Bystřický, Smrčka a Syfany. Online degustace, dlouho očekávané… První degustaci zahájíme s Vojtou a Aničkou za Vinařství Bystřický, s Jakubem S. za Vinařství Smrčka, a s Jakubem Z. za Vinařství Syfany.

Můžete se těšit na příjemně zpestřený všední den, kdy ochutnáme 6 vzorků vín (z každého vinařství dva vzorky). V každém případě nejde o závod, kdo vypije celých 6 lahví rychleji či dřív, láhve Vám po znovu uzavření původním korkem vydrží v lednici i týden. A nebo můžete na degustaci pozvat sousedy, rodinu či přátele, kteří vám s tím pomůžou. Takže, pokud si lámete hlavu nad tím, že byste po šesti lahvích nevstali do práce, nebojte, vstanete. A ani vás ráno nebude nic bolet. Degustace je složená z minimálně sířených vín (síra je totiž to zlobidlo, co nám druhý den rachotí v hlavě), proto buďte v klidu.

Velkou výhodou online degustací není jen to, že nikam nemusíte, ale taky to, že můžete kdykoliv odejít a zase přijít, nebo si pustit video ze záznamu.

Zaručeně se spolu dozvíme spoooustu zajímavostí, ke kterým bychom se jen těžko dostali. Zasmějeme se, jak už se nám dlouho u zpráv na Nově ani Primě nepovedlo a ještě se nám bude potom dobře spát. No není to nabídka snů?

Bedýnka

Do bedýnky s víny vám přibalíme malé občerstvení, ať máte k vínům co zakousnout. Najdete tam i degustační list na poznámky a stručnou charakteristiku k vínům a vinařstvím. Na vás bude nachladit víno alespoň 3 hodiny předem, klidně můžou být v lednici i přes noc, uspat děti a nakrmit zvěř (pokud nějakou doma máte). A v 19.00 být na značkách na vašem oblíbeném gauči nebo v křesle s notebookem, mobilem či tabletem. Jak se k nám připojit vám v návodu pošleme s víny taky. Ale nebojte, slibujeme, že to žádná věda není.

Tak co, už si chystáte chuťové pohárky? My teda jo! Už se na vás všechny moc těšíme a doufáme v hojný počet účastníků.

Online degustace - Bystřický, Smrčka a Syfany

Kalendář vinařských akcí


Ověřeno MonsterInsights