Oenoforum 2018 – Czech International Wine Competition

View Calendar21. 6. 2018 - 22. 6. 2018 Celý den


Brno, Vila Stiassni

Address:
Hroznová 82/14, 603 00 Brno-střed-Pisárky, Česko

Oenoforum 2018 - Czech International Wine Competition. XII. ročník mezinárodní soutěže vín „Oenoforum 2018, Czech International Wine Competition“ je pořádán s cílem porovnat vína z celého světa. A také vyzvednout význam vín ze světových odrůd révy vinné – Sauvignon Blanc a Cabernet Sauvignon. Soutěži poskytla svůj patronát Mezinárodní organizace pro víno a vinohradnictví OIV.

Tato soutěž přináší jedinečnou možnost porovnání vín uvedených odrůd z různých oblastí Evropy i světa, jež se vyznačují odlišnými klimatickými a půdními podmínkami, ale i vín vyrobených různými, často diametrálně odlišnými technologiemi. Organizátorem a pořadatelem soutěže je Svaz vinařů České republiky ve spolupráci s Unií enologů České republiky, Vinařským fondem České republiky a Národním vinařským centrem, o.p.s.

Soutěž je pořádána dle tohoto statutu. Plně respektuje mezinárodní standardy pro mezinárodní soutěže vín, vydané OIV v rezoluci 332A/2009 (OIV standard for international wine and spirituous beverages of vitivinicultural origin competitions - resolution OIV/concours 332A/2009). Uzávěrka přihlášek a dodání vzorků je 1. června 2018. Informace o soutěži včetně výsledků oceněných vín budou zveřejňovány na www.oenoforum.cz. Budou publikovány prostřednictvím mediálních partnerů a České tiskové kanceláře, aby byla zajištěna jejich co nejširší publicita.

Výsledky soutěže oceněné medailí jsou veřejné. Zveřejnění Championů a jednotlivých vítězů dle článku VIII proběhne dne 22. června 2018 na slavnostním galavečeru. Zveřejnění výsledků vín, která byla oceněna medailí bude provedeno prostřednictvím webu www.oenoforum.cz dne 29. 6. 2018.

Oenoforum 2018 - Czech International Wine Competition – 12. ročník


Ověřeno MonsterInsights