Nové Vinařství – online degustace

Nové Vinařství - online degustace
View Calendar

Nové Vinařství - online degustace. Jak již bylo avizováno, s online degustací se letos již podruhé vracíme do Nového Vinařství a společně se Zdeňkem Tréškem Vám představíme to nejlepší, co tam umí vyrobit! Tento degustační večer bude totiž zaměřen pouze na jejich prémiovou řadu, nazvanou PETAQUE.

KDY: pátek 26. března 2021 v 19:00 hod

KDE: prostřednictvím YouTube, tentokrát na mém kanálu Víno? Víno! (je třeba potvrdit červené tlačítko ODEBÍRAT) https://www.youtube.com/.../UCsg3v2llfWdlp0T4UF23-7Q/videos

JAK TO BUDE PROBÍHAT: do neděle 21.3. (prosím nejpozději do 18 hodin) pošlete své objednávky na můj mail dunovsky@dabsro.cz a nejpozději ve čtvrtek 25.3. Vám až domů doručíme degustační sadu. Obdržíte též degustační list, na který si budete psát své dojmy podobně jako na jakékoli jiné degustaci. Pustíte si televizi, počítač, tablet nebo dokonce i telefon, připojíte se a my Vám vína v přímém přenosu představíme. Jen sklenice si připravíte a budete umývat sami… J

DISTRIBUCE VZORKŮ: zašleme prostřednictvím TOPTRANS, nebo doručím 🚙 osobně. V přihlášce prosím uveďte dodací adresu a telefonický kontakt pro závoz. Platba optimálně hotově/platebním terminálem při osobním převzetí. Pokud budeme vzorky posílat, dostanete s potvrzovacím mailem i číslo účtu. Závoz objednaných vín proběhne hned v následujícím týdnu.

CENA: Degustační sadu můžete objednávat ve dvou variantách - malá: 9 x 0,1 l = 900,- Kč (pro klidný večer ve dvou) a velká: 9 vín x 0,75 l = 2700,- Kč (zábavný večer s přáteli/rodinou)

PROSÍM UVEĎTE O JAKOU SADU MÁTE ZÁJEM!!!

Nové Vinařství - online degustace

Nové Vinařství bylo založeno v roce 2005 a hospodaří na více jak 100 ha vinic v Mikulovské podoblasti, v blízkosti Pálavských vrchů. Cílí na zákazníky s vysokými nároky na design a kvalitu vína vyrobeného z výhradně moravských hroznů. Od počátku používá moderní šroubové a skleněné uzávěry. Vína sbírají pravidelně ocenění na domácích i prestižních zahraničních soutěžích. Základem kvality vín je práce s vinnou révou ve vinici.

Kalendář vinařských akcí


Ověřeno MonsterInsights