Meditrina 2018

View Calendar10. 3. 2018 Celý den

Pavla Škrabalová

Phone:
+420 734 477 561Žabčice, Lidový dům

Address:
U Rybníka 23, 664 63 Žabčice, Česko

Meditrina 2018 – mezinárodní soutěž vín pořádaná a hodnocená ženami. Akce zahrnuje dopolední degustaci a široké veřejnosti přístupný večerní košt vín s vyhlášením výsledků a bohatým programem. K tanci bude hrát výborná kapela Red Socks Orchestra.

Cílem soutěže je pozvednout povědomí veřejnosti o přínosu žen do vinařského světa a přiblížit nejlepší česká, moravská a zahraniční vína z pohledu žen. Odborně posuzujeme vína z různých vinařských oblastí a tím podporujeme výrobu a prodej vín. Také zprostředkováváme osobní výměnu zkušeností a poznatků mezi ženami z vinohradnicko-vinařského oboru; prohlubujeme výrobní, obchodní a společenské vztahy mezi výrobci vína, obchodníky a spotřebiteli nejen mezi ženami. Přihláška musí být poslána výhradně přes www.elwis.cz, kde bude přihlášen každý vzorek vína.

Meditrina 2018 na novém místě

V roce 2018 vstupuje Meditrina již do čtvrtého ročníku. Po třech letech se mění místo konání - Meditrina se přesouvá do Žabčic. Průběh se však nemění – dopolední část se bude opět věnovat hodnocení přihlášených vzorků vín a následovat bude slavnostní večer s vyhlášením výsledků hodnocení v 19.00 hod., na který je srdečně zvána široká veřejnost. K tanci bude opět hrát výborná kapela Red Socks Orchestra (dříve Junior Band) z Pohořelic a na programu bude taneční vystoupení. Vstupenky bude možné rezervovat na tel. 734 477 561 a 725 773 115. Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme příjemný zážitek spojený s degustací skvělých vín.


Ověřeno MonsterInsights