Letní otevřené sklepy v Čejkovicích 2019

View Calendar4. 7. 2019 14.00 - 7. 7. 2019 19.00


Čejkovice, vinné sklepy

Address:
Templářská 541, 696 15 Čejkovice, Česko

 

Letní otevřené sklepy v Čejkovicích 2019. Vážení milovníci vína, v období od 28. června do 9. září můžete osobně navštívit vinaře z Čejkovic. V pravidelných intervalech jsou pro vás otevřeny dva až tři sklepy v době od 14.00 do 19.00 hod. Degustace vzorků u vinaře stojí jednotně 100 Kč. Vína, která vám budou chutnat, si můžete ihned zakoupit.

Letní otevřené sklepy v Čejkovicích 2019
Letní otevřené sklepy v Čejkovicích – rozpis

 

Letní otevřené sklepy v Čejkovicích 2019
Letní otevřené sklepy v Čejkovicích – mapa

Přijďte k nám do Čejkovic…

Jsme lidé z Moravy; vinaři, gastronomové, hoteliéři, majitelé vinoték, vinných sklípků a rodinných penzionů, tradiční řemeslníci, muzikanti a milovníci vína z Čejkovic.

Dali jsme se dohromady, abychom vám ukázali naši krásnou obec, přiblížili vám její hřejivá vína i vřelou pohostinnost zdejších lidí, představili tradiční řemesla a dobře vás obsloužili při putování za vínem, tradicí a kulturou regionu.

Můžete si tu z naší pestré nabídky vybrat prohlídku vinařství, pobyt ve sklípku a zvolit si k nim kulinářský doprovod. Můžete si přímo objednat stůl pro bohatou či prostou večeři v některé z našich restaurací nebo třeba jen piknik mezi vinohrady. Vyberte si ubytování, kde se vám bude líbit. Zůstaňte u nás déle a zvolite si některý z degustačních a zážitkových pobytů, vezměte s sebou vaše kolegy na firemní setkání s kulturním programem. I když si u nás na toulkách jižní moravou uděláte jen krátkou zastávku, stojí za to i jen na chvíli pocítit to tajemství v atmosféře historických sklepení a ochutnat z jeho soudků.

Informace o jednotlivých vinařstvích.

Letní otevřené sklepy v Čejkovicích 2019


Ověřeno MonsterInsights