Letní otevřené sklepy Čejkovice 2022

View Calendar30. 6. 2022 - 11. 9. 2022 Celý den


Čejkovice, vinné sklepy

Address:
Templářská 541, 696 15 Čejkovice, Česko

Letní otevřené sklepy Čejkovice 2022. Vážení návštěvníci Čejkovic, víme, že často projíždíte naší obcí a chtěli byste na degustaci nebo alespoň nahlédnout do našich sklepů. Svá vinařství otevíráme obvykle po objednání se. Během letních víkendů je tomu ale jinak! 🙂

Chtěli jsme vám vyjít vstříc, a tak každý prázdninový víkend (od čtvrtka do neděle, vždy od 14:00 do 19:00) budou pro vás otevřena 2 nebo 3 z našich vinařství! Degustace vzorků vín ve vinařství stojí jednotně 200 Kč. Vína, která vám budou chutnat, si můžete ihned zakoupit. Těšíme se na vaši návštěvu!

Co ještě v Čejkovicích navštívit:

  • Bylinkový ráj SONNENTOR
  • podzemní prostory Templářských sklepů
  • Domek TGM (po předchozí telefonické domluvě s paní Balátovou - tel.: 775 611 865).

Letní otevřené sklepy Čejkovice 2022
Letní otevřené sklepy Čejkovice 2022

 

Přijďte k nám do Čejkovic…

Jsme lidé z Moravy; vinaři, gastronomové, hoteliéři, majitelé vinoték, vinných sklípků a rodinných penzionů, tradiční řemeslníci, muzikanti a milovníci vína z Čejkovic.

Dali jsme se dohromady, abychom vám ukázali naši krásnou obec, přiblížili vám její hřejivá vína i vřelou pohostinnost zdejších lidí, představili tradiční řemesla a dobře vás obsloužili při putování za vínem, tradicí a kulturou regionu.

Můžete si tu z naší pestré nabídky vybrat prohlídku vinařství, pobyt ve sklípku a zvolit si k nim kulinářský doprovod. Můžete si přímo objednat stůl pro bohatou či prostou večeři v některé z našich restaurací nebo třeba jen piknik mezi vinohrady. Vyberte si ubytování, kde se vám bude líbit. Zůstaňte u nás déle a zvolíte si některý z degustačních a zážitkových pobytů, vezměte s sebou vaše kolegy na firemní setkání s kulturním programem. I když si u nás na toulkách jižní Moravou uděláte jen krátkou zastávku, stojí za to i jen na chvíli pocítit to tajemství v atmosféře historických sklepení a ochutnat z jeho soudků.

Na vaši návštěvu se těší Čtvrtečníci - sdružení vinařů Čejkovice.

Informace o jednotlivých vinařstvích.

Letní otevřené sklepy Čejkovice 2022


Ověřeno MonsterInsights