Letní otevřené sklepy aneb týden plný vína Velké Pavlovice 2024

Letní otevřené sklepy Velké Pavlovice
View Calendar26. 4. 2024 18.00 - 1. 10. 2024 22.00


Velké Pavlovice, vinné sklepy

Address:
nám. 9. května 700/40, 691 06 Velké Pavlovice, Česko

Letní otevřené sklepy aneb týden plný vína Velké Pavlovice 2024. Vinaři ze spolku Víno z Velkých Pavlovic pro vás budou mít otevřeny své sklepy od konce dubna až do konce září. Každý týden vždy jedno nebo dvě vinařství od 18.00 do 22.00 hod. Přijďte ochutnat naše skvělá vína během své letní dovolené. Jste srdečně zváni! Více informací o otevřených sklepech na našem webu.

Jedinečnost a obliba této akce spočívá především ve skutečnosti, že si návštěvníci našeho města mohou zajít kdykoliv do vinného sklepa, ochutnat vzorky našich vín, prohlédnout si sklepní hospodářství. A zeptat se na cokoli, co je o pěstování a výrobě vína zajímá. A samozřejmě si vína dle vlastního výběru zakoupit.

Cena vstupu/návštěvy vybraného sklepa se odvíjí od vinaře. A je potřeba se s ním buď dopředu nebo pak na místě před prohlídkou a degustací domluvit. V ceně je většinou komentovaná degustace, případně prohlídka sklepa a výrobních prostor dle zájmu návštěvníků a drobné občerstvení k degustaci.

Otevřený sklep můžete navštívit jednoduše – zkontaktovat vinaře (vizte kontaktní údaje jednotlivých vinařství) nebo je rovnou navštívit. V níže uvedenou otevírací dobu jsou Vám plně k dispozici. Jejich sklep je označen bílou vlajkou nebo cedulí (tzv. áčkem) s logem spolku Víno z Velkých Pavlovic a nápisem "Otevřený sklep".

Letní otevřené sklepy aneb týden plný vína Velké Pavlovice 2024

Vybraní vinaři z našeho spolku pro Vás přichystali novou akci s názvem Týden plný vína. Každý den je otevřeno právě jedno vinařství a v pátek i sobotu dvě vinařství, kde můžete absolvovat degustaci 6 vzorků vín a něco zakousnout za jednotnou cenu 200 Kč na osobu.

Daná vinařství jsou otevřena dle rozpisu vždy od 18 do 22 hodin. Nabídka samozřejmě není omezena jen na degustační balíček, ale každý sklep má pro hosty připravenou další individuální nabídku nejen vína, ale i občerstvení nebo doplňkového prodeje. K dispozici Vám bude samotný vinař nebo školená obsluha, která si s Vámi o víně ochotně popovídá a zasvětí Vás do tajů vinařské problematiky.

Navíc pokud navštívíte za sezónu alespoň 4 vinařství a v nich absolvujte degustace, získáváte láhev dle výběru vinaře. Vaše návštěva bude zaznamenána do speciální kartičky a potvrzena unikátním razítkem vinaře.

Vedle tohoto rozpisu jsou nadále v provozu i vinařství s denním provozem.

Kalendář vinařských akcí