Ladies‘ Nights at Vino-Klub Brno

View Calendar25. 10. 2018 18.30 - 21.30

Víno-klub.cz, s.r.o. Brno

Phone:
+420 606 671 881Brno, Víno-klub

Address:
tř. Kpt. Jaroše 28, 602 00 Brno-střed-Černá Pole, Česko

Ladies' Nights at Vino-Klub Brno. Netradiční kombinace vín a kreativní angličtiny v parádní souhře. Creative English and a wine tasting; a perfect blend.

Co to bude?

Proč by nemohl kurz angličtiny probíhat ve vinném baru? Dá se kreativita naučit? O tom a mnohém jiném si budeme povídat v rámci naší netradiční degustace namíchané s lekcí angličtiny. Bude to něco, co jste ještě určitě nezažily! A jestli ano, tak nám o tom přijďte popovídat!
What is it?
Join us for our first wine tasting with an English lesson. You can expect a motivating discussion about creativity and education paired with a wine tasting to get your taste buds talking. It’ll be something different, so come and check it out!

Komu je to určené?

Barbora a Cath přemýšlely o tom, že by se jim líbil večer, kdy by si poseděly u sklenky vína, ale zároveň se něco dozvěděly, pobavily se, a to celé převážně v angličtině. Pokud by se líbil takový večer i Vám, tak jsme podobná krevní skupina! Ať už jste se v České republice narodily nebo tady pracujete a angličtina je Vaším pracovním jazykem – řekněte doma, že jdete na kurz angličtiny a přijďte do našeho vinného baru 🙂
Who is this for?
Barbora and Cath thought they'd like to have an evening with a glass of wine, but at the same time learn something, have a bit of fun, and practise English. If you are a woman who would enjoy something like this, we’re a similar type! Whether you were born in the Czech Republic,or you came here and English is your working language – tell them at home that you are going to an English lesson- you won’t be lying 🙂

Kdo jsme:

Barbora má ráda víno a vždy snila o vinném baru. Teď si svůj sen ve Víno-klubu splnila. Barbora a Cath se znají řadu let.
Cath učila angličtinu v New Yorku, Velké Británii a teď už několik let v České republice. Aktuálně se zaměřuje na trošku jinou výuku angličtiny. Více se o ní můžete dozvědět na www.ajastudent.com.
Who we are: 
Barbora is wine lover. She has always dreamt of running a wine bar and Vino-klub is her fulfilled dream. Barbora and Cath have known each other for years.
Cath has taught English in New York, the UK and the Czech Republic for years. She now focuses on teaching English, differently. You can find more about her at www.ajastudent.com.

Cena a místo

Cena: Kč 300,-
Cena zahrnuje degustaci vína, anglickou lekci s TedX, setkání se zajímavými lidmi, povídání o víně, kreativitě a učení se.
Price: CZK 300,-
Price includes: Wine tasting, An English lesson with TedX, Networking and meeting like-minded people, Interesting discussion about wine, creativity and education.

Kdy a kde: čtvrtek, 25. října 2018 od 18:30 ve Víno-klubu na Třídě kpt. Jaroše 28 (roh s ulicí Jeřábkovou).
When and where: Thursday the 25th of October from 18:30 in Vino-klub, Třída kpt. Jaroše 28 (at the corner with Jeřábkova street).

Reservation is required via email: info@vinoklubbrno.cz Capacity is limited.
Těšíme se na Vás!

Ladies' Nights at Vino-Klub Brno


Ověřeno MonsterInsights