Krajem vína – Putování po vinařských stezkách Kyjovska 2018

View Calendar9. 6. 2018 09.00 - 19.00

Partnerství,o.p.s.

Phone:
+420 515 903 121Kyjov, Masarykovo náměstí

Address:
Masarykovo nám. 8-12, 697 01 Kyjov, Česko

Krajem vína – Putování po vinařských stezkách Kyjovska 2018. Druhou červnovou sobotu vás zveme do Kyjova a okolí na putování po vinařských stezkách. Připraveny jsou 2 trasy pro cyklisty a jedna pro pěší. Na kole nebo pěšky budete moci objevit krásy slovácké přírody mezi vinohrady a ochutnat místní speciality i vína přímo z rukou vinařů.

Na kole nebo pěšky budete moci objevit krásy slovácké přírody mezi vinohrady a ochutnat místní speciality i vína přímo z rukou vinařů v tradičních vinných sklípcích. Výlet zakončíme tentokrát ve sklepní uličce ve Skoronicích na Otevřených sklepích. Skoroničtí vinaři vám nabídnou svá vína k degustaci a připraví pro vás bohatý bohatý folklórní program, včetně možnosti prohlídky zdejšího vyhlášeného Muzea Jízdy králů. A samozřejmě tu můžete vyhrát i některou z cen v tradičním závěrečném slosování - třeba vína z regionu či dovolenou na vinařských stezkách.

Akce je otevřena široké veřejnosti, zdatným sportovcům i rodinám s dětmi. Účast si není nutné rezervovat předem. Stačí dorazit v sobotu 9. 6. 2018 na registraci na Masarykovo náměstí v Kyjově (zaregistrovat se je možné v době mezi 9. a 11. hodinou) a vyrazit na trasu.

Startovní balíček
Startovní balíček stojí v předprodeji na e-shopu 120 Kč, na místě 140 Kč, neplatí ho účastníci do 18 let. V ceně je zahrnuta degustační sklenička s nosičkou. K balíčku dostanete zdarma cyklopas s mapou tras a razítkovacích míst.

Krajem vína – Putování po vinařských stezkách Kyjovska 2018


Ověřeno MonsterInsights