Festival otevřených sklepů 2018 – sv. Martin pod Pálavou

View Calendar10. 11. 2018 - 11. 11. 2018 Celý den

Partnerství,o.p.s.

Phone:
+420 515 903 121Pavlov, kulturní dům

Address:
Klentnická 120, 692 01 Pavlov, Česko

Festival otevřených sklepů 2018 – sv. Martin pod Pálavou. Podzimní Festival otevřených sklepů se znovu vrací pod Pálavu. Přijďte ochutnat vína, která zde díky vápenitému podloží získávají jedinečné vlastnosti a chuť. Horní Věstonice, Dolní Věstonice, Pavlov, Milovice, Bulhary.

Zdejší vinice s výhledem na nejkrásnější dominantu Moravy, druhohorní pohoří Pálavu, jsou místem se skutečným geniem loci. Nacházejí se v teplé a suché panonské oblasti Nacházejí se v teplé a suché panonské oblasti a od ostatních poloh na Moravě se zásadně odlišují obsahem vápna v půdě. Místní vína mají díky tomuto vápenitému podloží jedinečné vlastnosti. Právě vápenité podloží i unikátní klimatické podmínky dávají místním vínům nezaměnitelnou chuť. Do nevídané kvality tu vyzrává Ryzlink vlašský, ale vyniká také Rulandské bílé a Chardonnay. Nenechte si ujít příležitost vína z Pálavy ochutnat – nikde jinde se taková nerodí.

V ceně vstupenky získáte degustaci všech vzorků, vstup do všech sklepů, tištěného průvodce, degustační skleničku, stylovou tašku, možnost využití festivalové autobusové dopravy a vstup na vybrané akce doprovodného programu zdarma.

Festival otevřených sklepů 2018 – sv. Martin pod Pálavou


Ověřeno MonsterInsights