Bojanovské noční sklepy 2024

Bojanovské noční sklepy 2024
View Calendar

Bojanovské noční sklepy 2024. Co nejsrdečněji Vás zveme do Dolních Bojanovic mezi sklepy. Letos s novinkou v podobě nočních otevřených vinných sklepů.

Nezaměnitelná atmosféra místního areálu sklepů, kde se na Vás budou těšit bojanovští vinaři se svou nabídkou, Vás dozajista pohltí a zpříjemní konec léta. Navíc v netradičním formátu, kdy se sklepy otevírají až večer úderem osmnácté hodiny.

Těšíme se na Vás 31. 8. 2024.

Seznam vinařů

bude doplněn

Vstupenky

Vstupné 500 Kč, v předprodeji 400 Kč

v ceně je:

  • volná degustace v otevřených sklepech
  • sklenička
  • mapka sklepů

Zakoupenou vstupenku si lze vyzvednout na základě potvrzení o platbě na místě – pokladna, ulice Sklepní, 31. 8. 2024 od 18 hodin.

Informace a předprodej zde.

Ubytování a doprava

Informace o možnostech ubytování a o dopravě na akci naleznete přímo na stránce organizátora. Kapacity pro ubytování jsou jak v Dolních Bojanovicích, tak v blízkých obcích Josefov, Prušánky, Mutěnice a Hodonín. Naleznete zde i kontakty na taxi služby.

Bojanovské noční sklepy 2024

Vína z Dolních Bojanovic

Vinařský spolek Dolní Bojanovice byl založen v roce 2016 a sdružuje více jak třicet členů.

Mezi členy najdeme jak vinaře-profesionály, tak vinaře, kteří se vínu věnují ve svém volném čase. Nejenom tato skutečnost, ale i to, že spolek tvoří vinaři různých věkových kategorií, tudíž různých pohledů na věci, vytváří dynamický kolektiv, který dělá všechno pro to, aby Dolní Bojanovice byli hrdou vinařskou obcí.

Mimo každoroční místní výstavy vín a podpory výstav v okolí pořádáme akce jako jsou Otevřené sklepy, Zarážání hory, Burčákový pochod a jiné společenské události, které reprezentují naše vína a naši obec Dolní Bojanovice.

Nejen zde se opíráme o odrůdu Ryzlink rýnský, která má v naší obci hlubokou historii a na kterou chceme úspěšně navázat.

Mezi naše největší partnery patří beze sporu obecní úřad Dolní Bojanovice, který nás podporuje po všech stránkách. Dále velmi úspěšně spolupracujeme s místní chasou a dalšími organizacemi v obci.

Všechny informace o vinařském spolku Dolní Bojanovice a akcích spolkem pořádané najdete na těchto stránkách nebo na facebookovém profilu.

Další vinařské akce v Kalendáři