Alsace a Mosela – řízená degustace

View Calendar28. 11. 2018 18.00 - 21.00


Brno, Vinotéka U Tří knížat

Address:
Jánská 449/12, Brno-město, 602 00 Brno-Brno-střed, Česko

Představena budou vína z oblastí Alsace a Mosela. Chybět nebude malé občerstvení v příjemném prostředí a v neposlední řadě nezapomenutelný zážitek ze skvělých vín.

Vstupné na řízenou degustaci je 400 Kč a v ceně vstupného je zahrnuta ochutnávka 11 vzorků vín s odborným výkladem manželů Rolencových.

Na této akci budete mít možnost ochutnat vína z portfolia importní společnosti VIN D´ALSACE, která se zaměřuje na dovoz vín z francouzského regionu Alsasko ( jmenovitě z vinařství André Blanck, Boeckl a Camille Braun) a nově na německá vína z Mosely od menších rodinných vinařů (Kees- Keeren, Rolly Gassmann). S dodavateli Rolencovi postupem času navázali nejen obchodní, ale i osobní vztah. Na trhu působí přes devět roků a sledují zvyšující se zájem o kvalitní a osobité víno. Vína dováží v souladu s francouzským vinařským zákonem výhradně v originálních lahvích, jsou lahvována přímo výrobcem. V České republice jsou skladována ve vlastním vinném sklepě v ideálních podmínkách, čímž je zaručena kvalita i starších ročníků.

Vína jsou dodávána soukromé klientele milovníků vína, dále do vinoték, restaurací a hotelů. Rovněž zajišťují individuální dodávky pro firmy, které tato vína využívají jako nezapomenutelný a ceněný propagační dárek pro své obchodní partnery. Pro největší nadšence jsou organizovány degustační zájezdy za vínem s využitím znalosti místních poměrů a místních vinařů.

Po skončení degustace budete mít jedinečnou možnost si nakoupit, popřípadě objednat vína z tohoto vinařství za speciální ceny se slevou 10%.

Závazné potvrzení Vaší účasti a rezervace prosíme zasílejte na e-mail vinotekautriknizat@gmail.com, telefonicky na čísle +420 733 122 317 nebo osobně ve vinotéce.

!!! (kvůli omezené kapacitě vinotéky je rezervace nutná) !!!

O aktuálním stavu volných míst a seznamu vzorků se můžete informovat na našich webových stránkách https://u3k.cz/category/rizene-degustace/

Pevně věříme, že si najdete čas na příjemně strávený večer spojený s řízenou degustací skvělých vín.

Těšíme se na shledání s Vámi.

Alsace a Mosela – řízená degustace


Ověřeno MonsterInsights